Warsaw Shore sezon 13 - powtórki. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online Ekipę z Warszawy?

2020-03-26 11:00
Warsaw Shore
Autor: screen youtube.com, kanał MTV Polska screen youtube.com

Mimo sporej krytyki i kontrowersji, jakie wzbudza Warsaw Shore, program cały czas cieszy się bardzo dobrą oglądalnością i może liczyć na ogromną rzeszę fanów, którzy cały czas czekają na nowe odcinki show. Pierwszy sezon Ekipy z Warszawy zagościł na ekranach polskich telewizorów w 2013 roku, a przez ten czas program doczekał się już 13 edycji!

Warsaw Shore sezon 13 - powtórki. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online Ekipę z Warszawy? W nowych odcinkach, które startują już wiosną 2020, nie zabraknie Eweliny, która jest bez dwóch zdań jedną z największych gwiazd programu. Jak zapewne pamiętają najstarsi fani Warsaw Shore, Ewelina dołączyła do Ekipy już w pierwszym sezonie.

Warsaw Shore sezon 13 - powtórki. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online Ekipę z Warszawy?

13 sezon programu będzie emitowany o stałej porze - w niedziele o godzinie 23:00, począwszy od 29 marca. Jak na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy MTV będzie emitować powtórki odcinków (dotychczas można było oglądać je w niedziele godzinę przed emisją premierowych odcinków). Warsaw Shore można natomiast śledzić także online za pośrednictwem platformy Player.

AKTUALIZACJA: 25 marca twórcy programu poinformowali, że premiera programu zostanie przeniesiona z 29 marca na późniejszy termin. Póki co nie podali dokładnej daty startu emisji 13 edycji Warsaw Shore.

Oprócz Eweliny w nowych odcinkach pojawią się także: Patryk Spiker, Anastasiya, Piotrek „Pedro”, Ewa, Kasjusz „Don Kasjo”, Damian „Dzik”, Gabo oraz Asia i Radek „Diva”, którzy w poprzednim sezonie pojawili się w roli „terminatorów”. Do Ekipy dołączą również nowi bohaterowie - Milena oraz Marceli. 

NAJNOWSZE