Warsaw Shore 13 – uczestnicy. Kto wystąpi w nowej edycji?

2020-03-26 11:02 kw
Warsaw Shore
Autor: screen Facebook/warsawshoreofficial

Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy to kontrowersyjne reality show, które gości na ekranach naszych telewizorów od 2013 roku. Do tej pory wyemitowanych zostało 12 edycji programu, w których widzowie mieli okazję obejrzeć mocno zakrapiane imprezy uczestników, sceny łóżkowe, awantury, romanse oraz codzienne perypetie. Show cieszy się tak dużą popularnością, że już wkrótce zadebiutuje trzynasty sezon. Kto wystąpi w nowej edycji?

Warsaw Shore 13 – uczestnicy. Kto wystąpi w nowej edycji? Warsaw Shore od samego początku budzi ogromne emocje. Mimo kontrowersji, widzowie nadal chętnie oglądają kolejne sezony programu. Zasady reality show pozostają niezmienne – uczestnicy przez kilka tygodni mieszkają razem w luksusowym domu. Przez cały czas towarzyszą im kamery, które rejestrują ich imprezy, sceny łóżkowe, a także dodatkowe atrakcje, w których biorą udział. Ze względu na ogromną popularność programu, już wkrótce wyemitowany zostanie jego trzynasty sezon.

Warsaw Shore 13 – uczestnicy. Kto wystąpi w nowej edycji? 

Dwunasty sezon programu Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy był sezonem pożegnań. To właśnie wtedy po raz ostatni pojawili się w programie Stifler oraz Mała Ania, którzy postanowili zakończyć swoją przygodę z show. Kogo zobaczymy więc w nadchodzącym wielkimi krokami, trzynastym sezonie Warsaw Shore? Wśród ekipy nie zabraknie Spikera, Divy, Don Kasjo, Asi, Ewy, Eweliny, Pedra, Dzika, Gabo oraz Anastasiyi. Do grona znanych już uczestników dołączą również nowi – Marcel oraz Milena. Czy namieszają w ekipie? O tym przekonamy się już wkrótce.

AKTUALIZACJA: 25 marca twórcy programu poinformowali, że premiera programu zostanie przeniesiona z 29 marca na późniejszy termin. Póki co nie podali dokładnej daty startu emisji 13 edycji Warsaw Shore.

NAJNOWSZE