Warsaw Shore 19

i

Autor: MTV Polska Warsaw Shore 19 - co wydarzy się w nowym odcinku?

Warsaw Shore 20 - kiedy nowa edycja programu?

2023-11-21 7:44

Ciężko w to uwierzyć, ale przed nami jubileuszowa, dwudziesta już edycja Warsaw Shore! Uczestnicy legendarnego reality show zawitają do Warszawy, w której pokażą, jak wygląda prawdziwa zabawa. Przed nimi niezapomniane imprezy w klubach, romanse, awantury i ekstremalne niespodzianki, które na długo zostaną w ich pamięci. Kiedy premiera nowego sezonu Warsaw Shore? Sprawdźcie już teraz!

Warsaw Shore zadebiutowało na antenie MTV Polska w 2013 roku! Reality show gości na ekranach naszych telewizorów od 10 lat, podczas których widzowie mieli okazję zobaczyć aż 19 sezonów programu. To właśnie dzięki Warsaw Shore zaistnieli tacy celebryci jak: Trybson, Elizka, Paweł Cattaneo, Ewel0na, Ptyś, Wojtek Gola, Wiktoria Sypucińska, Don Kasjo, Stifler, Milena czy też Sequento. Mimo upływu lat, reality show nadal cieszy się ogromną popularnością, nic więc dziwnego, że już wkrótce premierę będzie mieć jubileuszowy, dwudziesty sezon.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Warsaw Shore 20 - kiedy nowa edycja?

W połowie listopada 2023 roku wystartowały nagrania do 20. sezonu Warsaw Shore. W podwarszawskiej willi zamieszkał kilkunastoosobowy skład imprezowych uczestników, wśród których pojawią się nie tylko dobrze znane twarze, ale również świeżaki. Odwiedzą oni kluby w Warszawie, Ostrołęce, Wildze i Łodzi. Z okazji jubileuszu czekają na nich niezwykłe niespodzianki, które na długo zostaną w ich pamięci. Najnowszy sezon Warsaw Shore będzie można oglądać już wiosną 2024 roku, kiedy nowe odcinki trafią na antenę MTV Polska.