reality show

„Warsaw Shore” 19 - energia, taniec i gorący flirt. Będzie się działo w drugim odcinku!

2023-09-22 12:11

Ekipa „Warsaw Shore” odpina wrotki! Drugi odcinek 19. sezonu upłynie pod znakiem pierwszych razów. Czekają nas pierwsza wizyta na plaży, pierwsza impreza, pierwsze podboje i pocałunki, a pokój dla par ugości pierwszych lokatorów. Nie zabraknie tańca, flirtu, scen zazdrości i dobrej zabawy, a nowi uczestnicy zaliczą swój klubowy debiut w programie. Przekonamy się też, że stara miłość nie rdzewieje…

Kiedy kurz po pierwszej bitwie opadnie, uczestnicy opuszczą willę i uderzą w miasto. Podczas powitania z morzem Ekipowicze udowodnią, że potrafią rozkręcić imprezę nawet w biały dzień. Mielno powita Ekipę z powietrza, a duże boje nie pozwolą dziewczynom utonąć. Nie ma gry bez Bossa – w tej roli zobaczymy niezastąpionego Ptysia.

Boss przybliży Ekipie plany na 19. sezon i zaprosi na inauguracyjną imprezę w Klubie Muzycznym Bajka. Uczestnicy w doskonałych nastrojach zaczną przygotowania. Niektórym potrzebny będzie jednak reset systemu… Uwodzicielskie skille Czarnego Polaka nie zrobią wrażenia na Oli. Renatka zyska wielu adoratorów, co nie spodoba się Sarnie. Będziemy też świadkami starcia na gołe klaty i dyskusji o równouprawnieniu.

Bombardier przed walką ze Stiflerem na Prime Show MMA 2

Po imprezie w klubie przyjdzie czas na gorący after! W willi pojawią się goście, a Mały i Ronaldo spróbują swoich sił w podrywie. Spiker złamie swoje postanowienia, ale nie tylko on tej nocy ulegnie pokusom. Kilka osób nie zakończy pierwszego dnia w trybie single player… Czy Sarna i Renatka wylądują w bzykalni?

Tego dowiemy się w drugim odcinku 19. sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”! Premiera już w niedzielę o godz. 23.00 w MTV Polska. Wszystkie odcinki będą również dostępne w serwisie Player.pl.