Warsaw Shore 16 odc. 5: Pedro powraca do Ekipy z Warszawy! Kasjusz udowadnia, że król jest tylko jeden

2021-10-13 12:11 kg
Warsaw Shore
Autor: materiał prasowy MTV

Piękne stroje, podniosłe chwile, romantyczne przysięgi, a na koniec… awantura. W 5. odcinku Warsaw Shore zobaczymy typowe polskie wesele w specjalnym wydaniu Ekipy z Warszawy. Będzie wieczór kawalerski, kilka ślubów i zabawa. Tylko czy na pewno wszystko we właściwej kolejności?

Warsaw Shore 16 odc. 5. Summer Camp to po prostu kolonie… tylko, że dla dorosłych. A skoro mamy kolonie, to nie mogło zabraknąć kolonijnych ślubów! Niektóre z ekipowych par mogą zaskoczyć. Padną romantyczne słowa i deklaracje, ale niestety nie każdy odejdzie sprzed ołtarza z obrączką na palcu… Jest ślub, więc muszą być też goście! Z wizytą wpadnie legenda programu – Pedro. Przyprowadzi też osobę towarzyszącą. Mikołaj nie do końca odnajdzie się w ekipowym towarzystwie… Ale co to za wesele bez choćby jednej awantury?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Warsaw Shore 16 odc. 5 - co się wydarzy?

Po ceremonii zawsze przychodzi pora na zabawę! Tym razem, zgodnie z duchem tradycji, nowożeńcy uderzą do klubu „Wesele” w Łebie. Niektórzy pomylą noc poślubną z wieczorem kawalerskim… Z kolei Kasjusz udowodni, że król „majteczkowego rankingu” jest tylko jeden. Tymczasem Pedro wcieli się w rolę mentora i skrzydłowego niedoszłych panów młodych. Czy uda mu się spełnić swoje powołanie i w końcu ktoś skorzysta z bzykalni zgodnie z jej przeznaczeniem?

Tego dowiecie się w nowym odcinku Warsaw Shore już w niedzielę o godzinie 23.00 w MTV Polska!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE