Warsaw Shore 15 - kiedy nowy sezon? [PREMIERA, UCZESTNICY]

2021-03-05 11:32 ek
Warsaw Shore
Autor: screen z YouTube/MTV Polska

Warsaw Shore, czyli ekipa z Warszawy od lat gości na antenie MTV. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów, który cieszy się sporą popularnością wśród młodych osób. Choć pierwszy sezon reality-show został wyemitowany w 2013 roku to już niebawem widzowie doczekają się jego 15 odsłony. Kiedy zaczyna się nowy sezon Warsaw Shore? Kogo zobaczymy w ekipie?

Warsaw Shore 15 - kiedy nowy sezon? [PREMIERA, UCZESTNICY] Warsaw Shore to głośne reality-show, które bazuje na zagranicznym formacie Ekipa z New Jersey. Bohaterami są zwykli ludzie, którzy wyłonieni zostali na podstawie castingów i uwielbiają szaleć na imprezach. Ekipowicze na czas trwania show, zamieszkują w specjalnej willi, imprezują, korzystają z atrakcji serwowanych przez bossa, ale również chodzą do pracy. Kamery śledzą ich każdy ruch, niefortunne sytuacje, pikantne sceny i oczywiście awantury, których zawsze jest sporo. Czternasty sezon mimo iż był nieco inny ze względu na pandemię koronawirusa, to na nim przygoda bohaterów Warsaw Shore się nie zakończy. Na widzów czeka nowy, piętnasty sezon. Kiedy premiera Warsaw Shore 15? Kto dołączy do Ekipy z Warszawy?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Warsaw Shore 15 - kiedy nowy sezon?

15 sezon Warsaw Shore zbliża się wielkimi krokami. Najnowsze, premierowe odcinki reality-show startują już 28 marca 2021 roku na antenie MTV. Informację o dacie, a także najnowszy zwiastun udostępniła na swoim InstaStories, jedna z ekipowiczek - Ewa.

Warsaw Shore 15 - uczestnicy

Kogo zobaczymy w 15. sezonie Warsaw Shore? Na ten moment nie zostały nigdzie ujawnione takie informacje. Jednak z zamieszczonej zajawki na InstaStories Ewy, możemy zobaczyć nie tylko ją, ale także Don Kasjo, Pedro, Milenę, Spikera, Kingę, Dzika, Maćka, Divę, a także nowych uczestników.

NAJNOWSZE