Warsaw Shore

i

Autor: screen YouTube/MTV Polska/Czego możecie się spodziewać 14 sezonie? | Warsaw Shore

Warsaw Shore 15 - casting. Jak się zgłosić do programu?

2020-12-30 11:35

Warsaw Shore to zdecydowanie jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów ostatnich lat. Show zadebiutowało na ekranach naszych telewizorów w 2013 roku i od samego początku przyciąga sporą publiczność. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć aż czternaście sezonów programu, a ostatni z nich gości właśnie na antenie MTV. Ostatnio ruszył casting do nowej edycji reality-show. Jak zgłosić się do programu?

Warsaw Shore 15 - casting. Jak się zgłosić do programu? Warsaw Shore to program, który bazuje na formacie Ekipa z New Jersey. Bohaterami show są zwykli ludzie, którzy uwielbiają imprezy i ostrą zabawę. Na czas trwania sezonu mieszkają oni w luksusowym domu. Kamery śledzą każdy ich ruch, awantury, romanse oraz mocno zakrapiane imprezy. Pomimo tego że czternasty sezon jest jeszcze emitowany, wystartowały już castingi do kolejnej odsłony show.

Te gwiazdy były w tym programie muzycznym. Komplet punktów zdobędą najlepsi! QUIZ

Pytanie 1 z 13
Sanah była na precastingach do programów ...

Warsaw Shore 15 - casting

W czternastym sezonie Warsaw Shore udział biorą: Ewelona, Pedro, Spiker, Dzik, Ewa, Don Kasjo, Asia, Diva, Milena, Arnold, Kinga, Maciek, Paulina oraz Michał. Uczestnicy po raz kolejny pokazali, że uwielbiają się dobrze zabawić. Program cieszy się tak dużą popularnością, że powstanie również jego piętnasta odsłona. Aby wziąć w niej udział, należy wysłać swoje zgłoszenie, zawierające wideo z najważniejszymi informacjami o sobie oraz kilka zdjęć, na adres e-mail CASTING@DRAGONHEADSC.PL. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy nowe odcinki Warsaw Shore będą mieć premierę.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE