Warsaw Shore 13 - PREMIERA ODWOŁANA! Co z nowymi odcinkami Ekipy z Warszawy?

2020-03-26 10:34
Warsaw Shore
Autor: screen youtube.com, kanał MTV Polska screen youtube.com

Wiosną 2020 miał wystartować 13 już sezon programu Warsaw Shore. Reality show gości na ekranach już od 2013 roku i cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie. Do Ekipy z Warszawy dołączają nadal nowi uczestnicy, a widzowie programu śledzą ich romanse, kłótnie, przyjaźnie, awantury i oczywiście - szalone imprezy. Niestety, długo wyczekiwana 13 edycja programu nie zostanie wyemitowana zgodnie z planem.

Warsaw Shore 13 - premiera programu została odwołana! Co z nowymi odcinkami Ekipy z Warszawy i kiedy reality show powróci na antenę? W wiosennej ramówce 2020 podobny los spotkał wiele programów. Ze względu na zagrożenie spowodowane koronawirusem producenci wielu stacji podejmują decyzje o zawieszeniu lub przesunięciu emisji.

Warsaw Shore 13 - premiera programu została odwołana. Kiedy powróci Ekipa z Warszawy?

W środę 25 marca na oficjalnym fanpage'u programu pojawił się post, w którym producenci poinformowali o odwołaniu premiery nowych odcinków:

Kochani! ❤️ Ważny NEWS:
w trosce o zdrowie osób zaangażowanych w realizację programu podjęliśmy decyzję, że zaplanowana na 29 marca premiera 13.sezonu zostanie przesunięta. Dobro naszego zespołu jest nadrzędne.

Twórcy jak na razie nie podali daty, kiedy 13 sezon programu trafi do emisji. Niewykluczone, że nastąpi dopiero jesienią 2020. Od środy 26 marca od godziny 22 na MTV Polska emitowane są powtórki poprzedniego, 12 sezonu programu.

Decyzję o odwołaniu emisji nowych odcinków podjęły także inne stacje - Polsat przełożył emisję m.in. Tańca z Gwiazdami oraz Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z ramówki TVN od 30 marca znikają natomiast premierowe odcinki m.in. Kuby Wojewódzkiego, Kuchennych rewolucji czy serialu Kod genetyczny.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE