Wakacyjne hity wszech czasów w TVP2 - kiedy i o której oglądać w TV i online?

2021-08-04 16:18 Adrian Rybak
Sylwia Grzeszczak
Autor: WBF

Wakacyjne hity wszech czasów to kolejna impreza, którą Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów w tegoroczne lato. To kolejny po Wakacyjnej Trasie Dwójki koncert, który z pewnością przyciągnie dużą publiczność. Kiedy i o której się odbędzie? Kto wystąpi? Gdzie oglądać? Odpowiedzi na te pytania niżej.

Wakacyjne hity wszech czasów w TVP2 już w nadchodzący weekend. Gwiazdy pojawią się na jednej scenie, aby zaśpiewać swoje największe przeboje. Dla publiczności wystąpią między innymi Urszula, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Czerwone Gitary, Piersi i Feel. Widzowie Telewizji Polskiej będzie mogli usłyszeć takie piosenki jak Agnieszka, Historia pewnej znajomości, Bałkanica, Dmuchawce, latawce, wiatr, W stronę słońca i Jolka Jolka. Za choreografię koncertu odpowiada Agustin Egurrola, a prowadzącymi będą Marzena Kawa i Karol Gnat. Wiele osób z pewnością chce zobaczyć wydarzenie, ale zastanawiają się, kiedy dokładnie i o której godzinie odbędzie się transmisja. Postanowiliśmy to sprawdzić. Odpowiedź znajduje się niżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - wielkie gwiazdy w Augustowie!

Wakacyjne hity wszech czasów - kiedy? Transmisja w TV i online

Wakacyjne hity wszech czasów w TVP2 będzie można zobaczyć już w sobotę 7 sierpnia. Transmisja odbędzie się także w TVP3 oraz na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. Wszystko rozpocznie się o godzinie 20:00. W internecie koncert będzie można obejrzeć na żywo na stronie internetowej tvpstream.vod.tvp.pl.

Wakacyjne hity wszech czasów 2021 - gdzie?

Wakacyjne hity wszech czasów to koncert, który zorganizowany zostanie nad morzem. TVP wraz z artystami pojadą aż do Jastarni. To właśnie tam powstanie spektakularna scena, na której artyści zaśpiewają swoje największe przeboje.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE