Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 Stężyca - TRANSMISJA ONLINE. Gdzie oglądać koncerty na żywo?

2022-08-07 9:43 Leon Pietrzak
Oceana
Autor: AKPA

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 odwiedziła już Wilno, Augustów, Włocławek, Stalową Wolę i Łomżę. Teraz przyszedł czas na Stężycę, w której usłyszymy największe "Hity wszech czasów". Na scenie nie zabraknie zagranicznych gwiazd! Wiemy już, kto wystąpi oraz kiedy i gdzie oglądać wszystkie koncerty za darmo.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 odwiedza w tym roku dziewięć polskich miast. Wydarzenie zadebiutowało w Wilnie, gdzie mogliśmy usłyszeć najgorętsze przeboje lata i zobaczyć gwiazdy polskiej estrady. Później przyszedł czas na hity domówek w Augustowie, które rozkołysały nie tylko mieszkańców, ale również tysiące telewidzów. Wielkim powodzeniem cieszyła się też muzyka romska we Włocławku. Teraz trasa odwiedzi Stężyce, w której największe gwiazdy zaśpiewają legendarne przeboje. Nie zabraknie nowoczesnych brzmień i artystów z wysokiej półki. Kto wybiegnie na scenę podczas Wakacyjnej Trasy w niedzielę 7 sierpnia? Gdzie oglądać transmisję z imprezy? Przekonajcie się już teraz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA. Gdzie i kiedy koncerty Lato, Muzyka, Zabawa?

KRZYSZTOF KRAWCZYK aka TRAPCZYK, czyli DRUGIE ŻYCIE wielkich hitów | ESKA XD - Ale to już było! #50

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 Stężyca - transmisja w TV i ONLINE [7.08]

Transmisja z Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 pojawi się w telewizji i internecie. Koncerty ze Stężycy będzie można obejrzeć w niedzielę 7 sierpnia od godz. 20:30 na TVP2 oraz na stronie VOD.TVP.PL. W serwisie pojawią się również powtórki, a na YouTube tylko niektóre występy.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - będziesz oglądać?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 Stężyca - GWIAZDY. Kto wystąpi?

Stężyca będzie bawiła się w tym roku w rytm największych hitów. Na scenie pojawią się gwiazdy z polski, ale nie zabraknie również zagranicznych gości. Wystąpi m.in. Oceana, Ottawan, Maciej Smoliński, Czerwone Gitary, Kombi, Boys, Łobuzy, Top Girls, Exaited, Maja Hyży, Paweł Skiba, Dagmara Jaworska i Mike & Laurent.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE