Wakacyjna Trasa Dwójki 2021: Kielce

i

Autor: AKPA

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 Chełm - powtórka koncertu. Gdzie obejrzeć?

2021-08-22 16:06

Przedostatni koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 odbędzie się w Chełmie w niedzielę 22 sierpnia. Na scenie dla wszystkich zainteresowanych swoje największe hity zaśpiewają Edyta Górniak, Marien, zespół Weekend i nie tylko! Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę koncertu? Transmisja będzie dostępna nie tylko w telewizji, ale także w internecie. Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki to koncerty, które przez całe lato rozgrzewają publiczność. Za nami aż osiem koncertów, które odbyły się kolejno w Mrągowie, Żywcu, Świnoujściu, Płocku, Koszalinie, Augustowie, Kielcach oraz w Ostródzie. Natomiast 22 sierpnia został zaplanowany koncert w malowniczym Chełmie na Lubelszczyźnie. Na scenie Amfiteatru Kumowa Dolina wystąpią między innymi: Edyta Górniak, Halina Frąckowiak, Paulla, Marien, Defis, zespół Weekend, Bayera i nie tylko! Jeśli z jakichś powodów nie możecie obejrzeć koncertu w niedzielę 22 sierpnia o godzinie 20:00 w TVP2 nie musicie się martwić! Powtórka Wakacyjnej Trasy Dwójki z Chełma również pojawi się w telewizji, ale także w internecie.

Wakacyjna Trasa Dwójki - Chełm. Najbardziej przebojowa impreza lata!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 Chełm - powtórka. Gdzie i kiedy oglądać?

Powtórka koncertu Lato, muzyka, zabawa w Chełmie zostanie wyemitowana w TVP2 w piątek 27 sierpnia o godzinie 20:10. Oprócz tego muzyczne wydarzenie z Lubelszczyzny będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki - oglądasz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE