Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 Chełm - powtórka koncertu. Gdzie obejrzeć?

2021-08-22 16:06 Ewelina Kulasza
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021: Kielce
Autor: AKPA

Przedostatni koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 odbędzie się w Chełmie w niedzielę 22 sierpnia. Na scenie dla wszystkich zainteresowanych swoje największe hity zaśpiewają Edyta Górniak, Marien, zespół Weekend i nie tylko! Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę koncertu? Transmisja będzie dostępna nie tylko w telewizji, ale także w internecie. Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki to koncerty, które przez całe lato rozgrzewają publiczność. Za nami aż osiem koncertów, które odbyły się kolejno w Mrągowie, Żywcu, Świnoujściu, Płocku, Koszalinie, Augustowie, Kielcach oraz w Ostródzie. Natomiast 22 sierpnia został zaplanowany koncert w malowniczym Chełmie na Lubelszczyźnie. Na scenie Amfiteatru Kumowa Dolina wystąpią między innymi: Edyta Górniak, Halina Frąckowiak, Paulla, Marien, Defis, zespół Weekend, Bayera i nie tylko! Jeśli z jakichś powodów nie możecie obejrzeć koncertu w niedzielę 22 sierpnia o godzinie 20:00 w TVP2 nie musicie się martwić! Powtórka Wakacyjnej Trasy Dwójki z Chełma również pojawi się w telewizji, ale także w internecie.

Wakacyjna Trasa Dwójki - Chełm. Najbardziej przebojowa impreza lata!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 Chełm - powtórka. Gdzie i kiedy oglądać?

Powtórka koncertu Lato, muzyka, zabawa w Chełmie zostanie wyemitowana w TVP2 w piątek 27 sierpnia o godzinie 20:10. Oprócz tego muzyczne wydarzenie z Lubelszczyzny będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE