Wakacyjna Trasa Dwójki - Koncert w Mrągowie

i

Autor: AKPA

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Sopot. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa?

2021-08-17 13:54

Choć trudno w to uwierzyć, Sopot to już ostatnie miasto na tegorocznej Wakacyjnej Trasie Dwójki! Letnie tygodnie uciekają w mgnieniu oka i nawet się nie obejrzeliśmy, kiedy aura powoli znów zaczęła stawać się jesienna. Jednak zanim ostatecznie pożegnamy lato i wakacje, przed nami jeszcze finał Lato, muzyka, zabawa 2021, który w tym roku odbędzie się nad polskim morzem.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Sopot. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa? Tegoroczna trasa rozpoczęła się już pod koniec czerwca w Mrągowie i liczyła łącznie dziesięć miast. Sopot jest ostatnią miejscowością, w której odbędzie się koncert z cyklu Lato, muzyka, zabawa, będący jednocześnie pożegnaniem wakacji. Pożegnanie lata z pewnością odbędzie się z przytupem!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Sopot. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa?

Wydarzenie w Sopocie zostało zaplanowane na 29 sierpnia - koncert tradycyjnie odbędzie się w niedzielę. Transmisja w TVP2 rozpocznie się o godzinie 20:00, online koncert z Sopotu będzie można oglądać za pośrednictwem platformy WP Pilot. Powtórkę telewizyjną będzie można obejrzeć w środę 1 września o godz. 22:30 w TVP Rozrywka. Koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki po emisji telewizyjnej trafiają na również Vod.tvp.pl.

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan wyznała tajemnicę rodzinną. Nikt się tego nie spodziewał!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE