W jakich zagranicznych filmach zagrał Tomasz Kot? Gdzie jeszcze zobaczymy aktora?

2022-02-23 17:27 Leon Pietrzak
Tomasz Kot
Autor: WBF

Kariera Tomasza Kota rozwija się w bardzo szybkim tempie. To kolejny Polak, który próbuje swoich sił nie tylko w Hollywood, ale również na zagranicznym rynku filmowym. W jakich głośnych filmach zagrał poza naszym krajem? Gdzie jeszcze będziemy mogli go zobaczyć?

Tomasz Kot to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Po oscarowym sukcesie „Zimnej Wojny” zyskał również wielkie uznanie i zainteresowanie filmowców z całego świata. Niewiele brakowało, aby zagrał nawet w filmie o Jamesie Bondzie - „Nie czas umierać”. Jednak producenci i reżyserzy nie mogli się w tej kwestii porozumieć i niestety nie zobaczyliśmy go obok Agenta 007. Natomiast jego wizerunkiem był zainteresowany popularny duet The Chemical Brothers, z którym polski aktor się związał. Na międzynarodowej trasie zespołu cały świat podziwiał sylwetkę Tomasza Kota. Sprawdźcie w jakich zagranicznych filmach udało mu się do tej pory zagrać i w jakiej roli jeszcze przyjdzie nam go oglądać. Aktor nie powiedział ostatniego słowa!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Wróg Doskonały

Jedną z głośniejszych produkcji z udziałem polskiego aktora jest „A Perfect Enemy”. W filmie wciela się w znanego architekta, który zostaje zaczepiony przez gadatliwą dziewczynę na lotnisku. Przypadkowe spotkanie zamienia się w coś niepokojącego.

Świat w ogniu. Początki

Polski aktor zagrał w jednym serialu z Helen Hunt i Seanem Beanem. Za produkcję było odpowiedzialne BBC, a sam tytuł opowiada wielowątkową historię o II wojnie światowej, widzianej oczami zwykłych ludzi.

Sonda
Oglądasz polskie seriale?

Warning

Kot wystąpił również w zagranicznym thrillerze sci-fi „Warning (Przestroga)”. Na ekranie pojawił się u boku Alexa Pettyfera, Patricka Schwarzeneggera (tak, syn Arnolda), Ruperta Everetta oraz Thomasa Jane’a. Film zgłębia samotność, śmierć i sens życia, gdy zderzają się ze sobą skrajnie różne życia w przeplatających się historiach osadzonych na Ziemi w niedalekiej przyszłości.

Tomasz Kot i Diane Kruger

Świat obiegła informacja, że Tomasz Kot wystąpi w jednym filmie m.in. z Diane Kruger. Tytuł nowozelandzkiej produkcji ma nazywać się „Joika”, a zdjęcia mają odbywać się nawet w Warszawie, która zagra Rosję. O filmie jeszcze niewiele wiadomo. Data premiery również nie została wyznaczona.

Nikola Tesla. Piękny umysł

Oczy całego świata zwróciły się w stronę polskiego aktora, kiedy ogłoszono, że wcieli się w legendarnego Teslę. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcyjne i trudno powiedzieć, kiedy ruszą pracę nad filmem. Według Tomasza Kota mogą nawet w ogóle nie wrócić, czego trochę żałuje.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE