Tomasz Kot

i

Autor: WBF

W jakich zagranicznych filmach zagrał Tomasz Kot? Gdzie jeszcze zobaczymy aktora?

2022-02-23 17:27

Kariera Tomasza Kota rozwija się w bardzo szybkim tempie. To kolejny Polak, który próbuje swoich sił nie tylko w Hollywood, ale również na zagranicznym rynku filmowym. W jakich głośnych filmach zagrał poza naszym krajem? Gdzie jeszcze będziemy mogli go zobaczyć?

Tomasz Kot to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Po oscarowym sukcesie „Zimnej Wojny” zyskał również wielkie uznanie i zainteresowanie filmowców z całego świata. Niewiele brakowało, aby zagrał nawet w filmie o Jamesie Bondzie - „Nie czas umierać”. Jednak producenci i reżyserzy nie mogli się w tej kwestii porozumieć i niestety nie zobaczyliśmy go obok Agenta 007. Natomiast jego wizerunkiem był zainteresowany popularny duet The Chemical Brothers, z którym polski aktor się związał. Na międzynarodowej trasie zespołu cały świat podziwiał sylwetkę Tomasza Kota. Sprawdźcie w jakich zagranicznych filmach udało mu się do tej pory zagrać i w jakiej roli jeszcze przyjdzie nam go oglądać. Aktor nie powiedział ostatniego słowa!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Wróg Doskonały

Jedną z głośniejszych produkcji z udziałem polskiego aktora jest „A Perfect Enemy”. W filmie wciela się w znanego architekta, który zostaje zaczepiony przez gadatliwą dziewczynę na lotnisku. Przypadkowe spotkanie zamienia się w coś niepokojącego.

Świat w ogniu. Początki

Polski aktor zagrał w jednym serialu z Helen Hunt i Seanem Beanem. Za produkcję było odpowiedzialne BBC, a sam tytuł opowiada wielowątkową historię o II wojnie światowej, widzianej oczami zwykłych ludzi.

Sonda
Oglądasz polskie seriale?

Warning

Kot wystąpił również w zagranicznym thrillerze sci-fi „Warning (Przestroga)”. Na ekranie pojawił się u boku Alexa Pettyfera, Patricka Schwarzeneggera (tak, syn Arnolda), Ruperta Everetta oraz Thomasa Jane’a. Film zgłębia samotność, śmierć i sens życia, gdy zderzają się ze sobą skrajnie różne życia w przeplatających się historiach osadzonych na Ziemi w niedalekiej przyszłości.

Tomasz Kot i Diane Kruger

Świat obiegła informacja, że Tomasz Kot wystąpi w jednym filmie m.in. z Diane Kruger. Tytuł nowozelandzkiej produkcji ma nazywać się „Joika”, a zdjęcia mają odbywać się nawet w Warszawie, która zagra Rosję. O filmie jeszcze niewiele wiadomo. Data premiery również nie została wyznaczona.

Nikola Tesla. Piękny umysł

Oczy całego świata zwróciły się w stronę polskiego aktora, kiedy ogłoszono, że wcieli się w legendarnego Teslę. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcyjne i trudno powiedzieć, kiedy ruszą pracę nad filmem. Według Tomasza Kota mogą nawet w ogóle nie wrócić, czego trochę żałuje.