Vlogbox. W necie 2019 odcinek 2: przyszedł czas na tematy damsko-męskie. Będzie gorąco!

2019-09-10 14:38 k.w.
Vlogbox. W necie
Autor: TTV

Vlogbox. W necie to niezwykły program rozrywkowy, oparty na formule Googlebox. Przed telewizorem, który łączy potencjał mediów społecznościowych z siłą telewizji. Bohaterowie show prezentują widzom najbardziej kontrowersyjne i popularne filmiki, komentarze, memy, które w ostatnim czasie królowały w Internecie. Przed nami drugi odcinek, drugiej serii programu.

Vlogbox. W necie 2019 odcinek 2 - tym razem bohaterowie programu poruszą damsko-męskie tematy. Będzie naprawdę gorąco! Drugi odcinek programu będzie mieć swoją premierę już 10 września, o godzinie 22:00 w TTV. Sprawdźcie, co się w nim wydarzy.

Vlogbox. W necie 2019 - odcinek 2

W tym odcinku będzie gorąco od tematów damsko-męskich. I nic dziwnego. Rozważania na temat 13 centymetrów poruszone w sondzie ulicznej nie tylko rozbawią naszych bohaterów, ale też pobudzą ich wyobraźnię. Trudno stwierdzić, kogo ten temat rozpali bardziej: kobiety czy mężczyzn? Po pikantnych dywagacjach na temat centymetrów pojawią się problemy z życia wzięte, czyli… filmiki z kobietami-kierowcami na drodze. Tutaj otrzemy się o sporty wyczynowe, a to - jak wiadomo - niezwykle uruchamia wyobraźnię mężczyzn. Nawet nie przypuszczacie, jakie rozwiązania transportowe zaproponują kobietom nasi bohaterowie.

NAJNOWSZE