Vicky Cristina i forsa z kasyna - Rebecca Hall powraca w komedii ŻĄDZE I PIENIĄDZE

2012-11-21 9:27
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Szeroka publiczność poznała ją dzięki roli w "Vicky Cristina Barcelona" Woody'ego Allena, a niebawem będzie oglądać w filmie "Żądze i pieniądze", komedii kryminalnej Stephena Frearsa, gdzie zobaczymy ją w doborowym towarzystwie Bruce'a Willisa i Catherine Zety-Jones.  

Stephen Frears zdradza, że kandydatki do głównej roli w "Żądzach i pieniądzach" szukał przez ponad rok

"Agent Rebeki od dawna mnie namawiał, żebym to jej powierzył tę rolę. I tak mocno suszył mi głowę, że byłem na niego autentycznie wkurzony. Ale w końcu się z nią spotkałem. Okazało się, że jest po prostu olśniewająca, a ja wyszedłem na idiotę. Pamiętam, że podobnie było z Anjelicą Huston. Zmarnowałem rok czasu odmawiając jej roli w "Naciągaczach", żeby na koniec przekonać się, że jest absolutnie wspaniała. Chyba pobijam rekordy głupoty." - śmieje się reżyser.

Eks-striptizerka Beth (Rebecca Hall) rusza na podbój Las Vegas. Dostaje pracę u Dinka (Bruce Willis) - nieoficjalnego króla hazardowego półświatka. Wkrótce za sprawą nowego bossa, jego zazdrosnej żony Tulip (Catherine Zeta Jones) i przystojniaka Jeremy'ego (Joshua Jackson) znajdzie się w środku intrygi, która może zaprowadzić ją na szczyty bogactwa, albo za kratki. Ale... jak nie zgrzeszyć w mieście grzechu?

źródło/fot - materialy prasowe

PD

NAJNOWSZE