Uzurpatorka odc. 19: streszczenie. Manuel trafia do aresztu. Paola mówi Paulinie o śmierci matki

2020-10-27 20:41 AW
Uzurpatorka
Autor: Materiały Prasowe

Emilio, po tym, jak znalazł się gdzieś na odludziu, pozostaje nieprzytomny, a jego dziewczyna mdleje. Chłopak zdaje sobie sprawę, że dziewczyna nie reaguje na próby obudzenia i prosi o pomoc. Carlos i Paulina jadą do szpitala, gdzie dowiadują się, że Emilio jest pod wpływem alkoholu i narkotyków. Dowiadują się także, że dziewczyna, z którą podróżował, ma zapalenie otrzewnej.

Uzurpatorka odc. 19: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Prezydent mocno gani syna, jednak Paulina staje w jego obronie. W tym samym czasie Wilson powstrzymuje Ernestinę przed skontaktowaniem się z Pauliną i powiadomieniem jej o śmierci matki. On i Paola są gotowi, żeby lecieć do Meksyku. Gdy znajdują się na lotnisku, obsługa odmawia im skorzystania ze strefy VIP. Nagle pojawia się przystojny mężczyzna, z którym odchodzi Paola, zostawiając Wilsona bez wyjaśnienia.

Uzurpatorka odc. 19: streszczenie

Manuel próbuje opuścić dom, jednak zostaje złapany i wsadzony do aresztu. Udaje mu się przekupić policjanta, który ma go przesłuchać i dowiaduje się, dlaczego się tam znalazł. Pożycza także telefon i dzwoni do Teresy po pomoc. Molina chce zaszantażować Pedro i powiedzieć jego szefowi, że Pedro jest gejem. Kobieta, która miała zeznawać przeciwko Manuelowi, składa fałszywe zeznania, ponieważ Teresa zagroziła, że w innym razie zabije jej wnuczkę.

Paola dzwoni do siostry, aby umówić się z nią na spotkanie i porozmawiać. Na spotkaniu informuje Paulinę o śmierci matki, na co siostra uderza ją w twarz. Paola zapewnia ją, że to prawda i mówi jej, że zależy jej, aby były razem.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE