Uzurpatorka odc. 19: streszczenie. Manuel trafia do aresztu. Paola mówi Paulinie o śmierci matki

2020-10-27 20:41 AW
Uzurpatorka
Autor: Materiały Prasowe

Emilio, po tym, jak znalazł się gdzieś na odludziu, pozostaje nieprzytomny, a jego dziewczyna mdleje. Chłopak zdaje sobie sprawę, że dziewczyna nie reaguje na próby obudzenia i prosi o pomoc. Carlos i Paulina jadą do szpitala, gdzie dowiadują się, że Emilio jest pod wpływem alkoholu i narkotyków. Dowiadują się także, że dziewczyna, z którą podróżował, ma zapalenie otrzewnej.

Uzurpatorka odc. 19: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Prezydent mocno gani syna, jednak Paulina staje w jego obronie. W tym samym czasie Wilson powstrzymuje Ernestinę przed skontaktowaniem się z Pauliną i powiadomieniem jej o śmierci matki. On i Paola są gotowi, żeby lecieć do Meksyku. Gdy znajdują się na lotnisku, obsługa odmawia im skorzystania ze strefy VIP. Nagle pojawia się przystojny mężczyzna, z którym odchodzi Paola, zostawiając Wilsona bez wyjaśnienia.

Uzurpatorka odc. 19: streszczenie

Manuel próbuje opuścić dom, jednak zostaje złapany i wsadzony do aresztu. Udaje mu się przekupić policjanta, który ma go przesłuchać i dowiaduje się, dlaczego się tam znalazł. Pożycza także telefon i dzwoni do Teresy po pomoc. Molina chce zaszantażować Pedro i powiedzieć jego szefowi, że Pedro jest gejem. Kobieta, która miała zeznawać przeciwko Manuelowi, składa fałszywe zeznania, ponieważ Teresa zagroziła, że w innym razie zabije jej wnuczkę.

Paola dzwoni do siostry, aby umówić się z nią na spotkanie i porozmawiać. Na spotkaniu informuje Paulinę o śmierci matki, na co siostra uderza ją w twarz. Paola zapewnia ją, że to prawda i mówi jej, że zależy jej, aby były razem.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE