Uzurpatorka - ile odcinków liczy serial emitowany w TV4?

2020-10-19 13:44 AW
Uzurpatorka
Autor: Materiały Prasowe

Paola Miranda de Bernal, piękna żona prezydenta Meksyku Carlosa Bernala, ma dość swojego obecnego życia, męża, który już dawno ją znudził, jego uzależnionego od alkoholu nastoletniego syna z pierwszego małżeństwa, Emilia, a nawet swojej córki, Lisette, którą urodziła Carlosowi. Kiedy Bernal boryka się z problemami ogarniętego strajkami kraju, Paola z coraz większą frustracją zmusza się do zachowania pozorów, ukrywając swój romans z Gonzalem, bogatym playboyem, uwikłanym w nielegalne interesy.

Uzurpatorka - ile odcinków liczy serial emitowany w TV4? Paola szansę na zmianę dostrzega, gdy wynajęty przez nią detektyw ustala, że jej biologiczna matka, Olga Doria, mieszka w Kolumbii z jej siostrą-bliźniaczką, Pauliną. Paulina prowadzi w Bogocie fundację dla sierot. Kiedy z powodu eksmisji sierocińca zabiera do domu grupę dzieci, rozstaje się z partnerem, który nie potrafi tego zaakceptować.

Uzurpatorka - ile odcinków liczy serial emitowany w TV4?

Nowoczesny, zrealizowany z rozmachem w ubiegłym roku remake wielkiego hitu sprzed lat będzie można oglądać w Czwórce już od 1 października, od poniedziałku do piątku o godz. 12.55. Serial „Uzurpatorka” to nieco zmieniona fabularnie, przeniesiona w lata współczesne i w scenerię pałacu prezydenckiego wersja słynnej „Pauliny” z 1998 roku, opowiadająca o rozdzielonych po urodzeniu i wychowanych w skrajnie odmiennych warunkach siostrach bliźniaczkach – Paulinie i Paoli. Znudzona mężem i rodziną Paola, by uwolnić się od swojego życia, zmusza szantażem Paulinę do odgrywania jej roli, co daje początek historii pełnej miłości, nienawiści, intryg, zwrotów akcji i wątków sensacyjnych. Serial składa się z 25 epizodów.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE