Uzurpatorka odc. 18: streszczenie. Paola jest wściekła z powodu ostatnich słów matki. Paulina mdleje

2020-10-22 16:08 AW
Uzurpatorka - aktorzy i bohaterowie
Autor: Materiały Prasowe

Po usłyszeniu ostatnich słów matki Paola wybucha wściekłością i niszczy wszystko, co znajduje się w pokoju. Tymczasem Paulina źle się czuje i mdleje. Próbuje dodzwonić się do Olgi, lecz ta nie odbiera. Pascual rozmawia z Carlosem po tym, jak odkrywa, że Molina jest wujkiem Diego, chłopaka, z którym spotyka się Lisette. Paola pozbywa się rzeczy po matce i udaje, że Paulina wraca do Kolumbii.

Uzurpatorka odc. 18: streszczenie. Paola nie zamierza czekać na pogrzeb Olgi. Dzwoni do Manuela, aby zapobiec dowiedzeniu się Pauliny o jej śmierci. Facundo zjawia się z Irene w domu Gonzalo, aby go przeszukać. W ogrodzie znajdują ciało. Okazuje się, że to zaginiony snajper, który chciał zabić Paulinę.

Uzurpatorka odc. 18: streszczenie

Pascual powierza Pedro pierwszą misję w domu prezydenckim - dowiedzieć się, jakie są prawdziwe intencje Moliny. Następnego dnia Emilio znów zaczyna pić alkohol i brać narkotyki pod wpływem swoich znajomych. Jest w takim stanie, że dzwoni do przyjaciela, żeby po niego przyjechał. Po drodze pewna młoda kobieta źle się czuje i zatrzymuje się na środku ulicy. W Kolumbii Tina, przyjaciółka Olgi, znajduje numer telefonu Pauliny i próbuje skontaktować się z nią, żeby powiedzieć jej, co się stało.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE