Uzurpatorka odc. 15, 16, 17 streszczenia: Carlos prosi Paulinę, żeby spędziła z nim noc. Paola pyta Facundo, czy kocha Paulinę

2020-10-19 14:31 AW
Uzurpatorka
Autor: Materiały Prasowe

Paola Miranda de Bernal, piękna żona prezydenta Meksyku Carlosa Bernala, ma dość swojego obecnego życia, męża, który już dawno ją znudził, jego uzależnionego od alkoholu nastoletniego syna z pierwszego małżeństwa, Emilia, a nawet swojej córki, Lisette, którą urodziła Carlosowi. Kiedy Bernal boryka się z problemami ogarniętego strajkami kraju, Paola z coraz większą frustracją zmusza się do zachowania pozorów, ukrywając swój romans z Gonzalem, bogatym playboyem, uwikłanym w nielegalne interesy.

Uzurpatorka odc. 15, 16, 17 streszczenia: co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Nowoczesny, zrealizowany z rozmachem w ubiegłym roku remake wielkiego hitu sprzed lat będzie można oglądać w Czwórce już od 1 października, od poniedziałku do piątku o godz. 12.55. Serial „Uzurpatorka” to nieco zmieniona fabularnie, przeniesiona w lata współczesne i w scenerię pałacu prezydenckiego 25-odcinkowa wersja słynnej „Pauliny” z 1998 roku

Uzurpatorka odc. 15: streszczenie

Carlos prosi Paulinę, by pozwoliła mu spędzić ze sobą noc, co powoduje duże zaskoczenie w rezydencji prezydenckiej. Paulina ponownie spotyka się z matką i prosi o ostrożność w związku Paolą, ponieważ kilkakrotnie próbowała zakończyć swoje życie.

Uzurpatorka odc. 16: streszczenie

Paola pyta Facundo, czy jest zakochany w jej siostrze, ale on zapewnia ją, że zapłaci za zbrodnie, które popełniła. Intymne zdjęcia Lisette wyciekły do ​​internetu. Paoli udaje się nakłonić Olgę do przekonania Pauliny i Facundo, by ją uwolnili.

Uzurpatorka odc. 17: streszczenie

Paola żąda, aby Manuel powiedział jej, kto zaplanował wybuch. Paulina wraca do Meksyku, aby pomóc Lisette. Paola jest zdruzgotana, słysząc ostatnie słowa swojej matki.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE