Uwięzione sezon 6 powstanie? Kiedy nowe odcinki hiszpańskiego serialu?

2020-08-10 10:57 PK
Serial
Autor: Pixabay

Uwięzione (Vis-a-Vis) to hiszpański serial opowiadający o więźniarkach osadzonych w Cruz del Sur. Losy bohaterek koncentrują się na Makarenie, która za defraudacje finansowe odsiaduje siedmioletni wyrok. W serwisie Netflix możemy obejrzeć 5 sezonów serialu. Czy powstanie kolejna odsłona?

Serial Uwięzione wydaje się być europejską wersją Orange Is The New Black. Jednak klimat hiszpańskiego serialu jest dużo bardziej realistyczny i mocniejszy. Poza główną, irytującą bohaterką (podobnie jest w OITNB) dostajemy szereg charyzmatycznych postaci. W obsadzie Uwięzionych znalazły się także gwiazdy Domu z papieru - Alba Flores (Rio) oraz Najwa Nimri (Alicia Sierra). Serial wciąga od pierwszego odcinka i nie nuży jak amerykańska produkcja. Dotychczas powstało 5 sezonów Uwięzionych. Czy fani mogą liczyć na nowe odcinki?

Uwięzione sezon 6 - kiedy?

Wszystkie, 5 sezonów Uwięzionych możemy obejrzeć na Netflix. Pod koniec lipca do serwisu trafiła piąta odsłona składająca się z ośmiu odcinków. Jak na razie nie mamy potwierdzenia o realizacji kolejnych odcinków serialu Vis-a-Vis. Z pewnością decyzja będzie związana z wynikami oglądalności piątego sezonu. Takie kwestie omawiane są przez producentów kilka miesięcy po premierze danej produkcji. 

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE