Usta usta - obsada. Kto zagra w kontynuacji serialu?

2020-06-02 12:00 kg
Usta usta
Autor: Piotr Litwic/W-Impact

Usta usta to serial, który gościł na antenie TVN w latach 2010-2011. Produkcja opowiadała losy trzech par - Julii i Adama, Izy i Piotrka oraz Agnieszki i Krzysztofa. Każda z nich była na zupełnie innym etapie związku i borykała się z innymi problemami. Serial pokazywał, jak wygląda wspólne życie we dwoje, kiedy znika zauroczenie. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że TVN nakręci kontynuację serialu. Kto pojawi się w obsadzie?

Usta usta - obsada. Kto zagra w kontynuacji serialu? Usta usta to serial, który opowiadał historię trzech zupełnie różnych par. Widzowie mieli okazję obserwować pierwsze randki i kłótnie Julii i Adama, perypetie Izy i Piotrka, którzy spodziewali się pierwszego dziecka oraz walkę o strefę wpływów w domu, pomiędzy Agnieszką a Krzysztofem, długoletnim małżeństwem. Kto pojawi się w obsadzie kontynuacji serialu?

Usta usta - obsada

Produkcja Usta usta zadebiutowała na ekranach naszych telewizorów w 2010 roku i doczekała się trzech sezonów. Główne role w serialu grali Paweł Wilczak, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska oraz Marcin Perchuć. Jak poinformowało Party, Usta usta już wkrótce powrócą na antenę TVN.

Zdjęcia do kontynuacji mają ruszyć w czerwcu 2020 roku! Party dowiedziało się, że w nowej odsłonie serialu pojawi się większość gwiazd, które występowały w pierwszych sezonach produkcji. Najpewniej w Usta usta nie zabraknie więc Pawła Wilczaka, Sonii Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego oraz Magdaleny Popławskiej. Na oficjalne informacje w tym temacie musimy jednak jeszcze chwilę poczekać. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE