Usta usta 2020 - wiadomo już, jak zakończą się losy bohaterów?!

2020-06-05 15:51 aw
Usta usta
Autor: Materiały Prasowe

Od kilku lat TVN podejmuje decyzje o wznawianiu dawnych seriali. Najpierw doczekaliśmy się kontynuacji 39 i pół, niedługo później potwierdziły się pojawiające się od kilku lat doniesienia, że na ekrany powróci BrzydUla. Teraz okazuje się także, że stacja postanowiła wznowić kolejny serial, który niemal dekadę temu przyciągał przed ekrany dziesiątki widzów - Usta usta.

Usta usta 2020 - wiadomo już, co się wydarzy w nowym sezonie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Wygląda na to, że fani serialu bardzo łatwo mogą to sprawdzić! Serial Usta usta emitowany był pierwotnie przez TVN od marca 2010 do maja 2011. Łącznie składał się z 3 sezonów i liczył w sumie 35 odcinków.

Usta usta 2020 - wiadomo już, jak zakończą się losy bohaterów?!

Serial Usta usta był bez dwóch zdań jednym z chętniej oglądanych seriali stacji, a nowe odcinki przyciągały przed telewizory dziesiątki fanów. Z pewnością ucieszyła ich niespodziewana zapowiedź stacji, że serial po latach powróci do emisji, a sezon 4 będziemy mogli oglądać już jesienią 2020 roku. Do swoich ról mają powrócić wszyscy aktorzy z głównej obsady, czyli Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska oraz Marcin Perchuć. Do obsady nie powróci Magdalena Różczka, gdyż grana przez nią bohaterka, Julia, zginęła w 3 sezonie serialu.

Serial Usta usta bazuje na brytyjskiej produkcji zatytułowanej Cold Feet, która pierwotnie emitowana była w latach 1998-2003. Co ciekawe, twórcy Cold feet w 2016 roku podjęli decyzję o wznowieniu serialu po latach i wiele wskazuje na to, że polski scenariusz może ponowne mocno pokrywać się z oryginalną historią. Wiadomo już na pewno, że w polskiej wersji serialu w nowych odcinkach Adam powraca z wyjazdu do Stanów Zjednoczonych i oznajmia przyjaciołom, że zamierza się ponownie ożenić - dokładnie w taki sam sposób zaczynała się również historia we wznowionym serialu Cold Feet! Brytyjska kontynuacja produkcji zakończyła się w lutym 2020 roku, a scenarzyści nie szczędzili bohaterom ciężkich przeżyć, romansów, rozstań, a nawet ciężkich chorób. W jakim stopniu scenariusz będzie się pokrywał z oryginałem, dowiemy się już za kilka miesięcy, jednak pewne jest jedno - powrót serialu zapowiada się bardzo ciekawie.

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE