Upadek Królestwa

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Upadek Królestwa sezon 5 - data premiery w Polsce. Kiedy i gdzie oglądać?

2022-06-22 15:47

Upadek Królestwa to jedna z najciekawszych produkcji o legendarnych wikingach. Serial doczekał się łącznie pięciu sezonów, z czego ten ostatni pojawi się w Polsce dopiero latem 2022 roku. Twórcy zapowiadają również, że to nie koniec historii i powstanie nawet film! Zapewne wszyscy fani już nie mogą się doczekać. Podpowiadamy kiedy i gdzie obejrzeć nowe epizody.

Upadek Królestwa sezon 5 to długo wyczekiwana część popularnego serialu o wikingach. Fani niecierpliwie wyczekują kolejnych odcinków, szczególnie dlatego, że piąty sezon będzie już ostatnim. Wszyscy są ciekawi, co wydarzy się w finałowej części i jak to wszystko się zakończy. Twórcy ogłaszają również film, który ma być zwieńczeniem "Upadku Królestwa" i kontynuacją serialowej historii. To bardzo dobra wiadomość dla wielu widzów. Ostatnie odcinki pojawią się jeszcze w tym roku, a łącznie będzie ich aż 10. Co się wydarzy w nadchodzących epizodach? Kiedy i gdzie oglądać w Polsce? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze filmy i seriale o wikingach. TOP 10 produkcji, które koniecznie musisz zobaczyć

O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2

Upadek Królestwa sezon 5 - obsada. Kto wystąpi i o czym jest kolejna część?

Nowe odcinki "Upadku Królestwa" będą wyjątkowo krwawe i zaskakujące. Zobaczymy liczne zwroty akcji i sporo zaskakujących momentów. Akcja będzie działa się wiele lat od wydarzeń, które oglądaliśmy w 4. sezonie. Król Edward ciągle będzie chciał spełnić życzenie swojego nieżyjącego ojca i spróbuje zjednoczyć saskie królestwa. Sytuacja zrobi się napięta, a relacje między Sasami a Duńczykami będą zagrożone. Uhtred będzie ochraniał nieślubnego syna Edwarda - Aethelstana. W finałowych odcinkach ponownie zobaczymy Alexandra Dreymona w roli Uhtreda i Emily Cox jako Bridę. Pojawi się również Mark Rowley (Finan), Adrian Schiller (Aethelhelm) oraz Eliza Butterworth (Aelswith).

Sonda
Czy lubisz filmy o wikingach?

Upadek Królestwa sezon 5 - data premiery w Polsce

Piąty sezon serialu "Upadek Królestwa" pojawił się 9 marca 2022 na platformie Netfliksa. Marcowa data była jednak światową premierą. W naszym kraju licencję i prawa do emisji ma CANAL+, który oficjalnie ogłosił, że finałową serię fani będą mogli zobaczyć już 3 sierpnia 2022.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE