Układy taneczne z filmów na pierwszy taniec. Takie wesele przejdzie do historii!

2020-10-06 16:37 Alicja Wójcik
La la land
Autor: BLACK LABEL MEDIA/GILBERT FILMS/IMPOSTOR PICTURES/MARC PLATT / A/East News

Pierwszy taniec na weselu to dla wielu par niezwykle ważny element ślubu. To chwila, która nie tylko rozpoczyna całą zabawę i zachęca gości do ruszenia na parkiet. To także moment, w którym wszystkie oczy zwrócone są na bohaterów tego ważnego dnia. Sprawia to, że pierwszy taniec bywa dla nowożeńców niezwykle stresujący. Dlatego własnie coraz częściej pary decydują się na podejście do sprawy w nieco bardziej niekonwencjonalny sposób.

Układy taneczne z filmów, które sprawdzą się na pierwszy taniec. Na pewno przypadną do gustu Państwu Młodym, którzy chcą nieco odejść od tradycji! Niektóre z propozycji wymagają nieco umiejętności tanecznych, do innych wystarczy podejść z humorem i sporą dozą dystansu. Z pewnością jednak zaczerpnięcie inspiracji ze znanej sceny filmowej na swój pierwszy taniec będzie niezapomniane.

Układy taneczne z filmów na pierwszy taniec

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE