Uczestnik teleturnieju ZDEMOLOWAŁ STUDIO! Wybuch wściekłości zarejestrowały kamery

2021-02-22 15:45 AW
Gettu betur
Autor: screen youtube.com, kanał loxins screen youtube.com

Udział w programach telewizyjnych bardzo często wiąże się z ogromnymi emocjami. Doskonale zdają sobie z tego sprawę z pewnością wszystkie osoby, które miały okazję przekonać się, jak bardzo stresująca jest sytuacja, gdy skierowane jest na ciebie oko kamery. O wiele łatwiej jest zapanować nad emocjami czy stresem, gdy odpowiadamy na pytania z własnej kanapy, wpatrując się w telewizor, niż gdy rzeczywiście znajdziemy się w studiu telewizyjnym. Z tego powodu w różnych programach często dochodzi do bardzo niespodziewanych sytuacji.

Uczestnik tego teleturnieju nie był w stanie powstrzymać złości. Filmik, na którym widać, jak odreagował niepowodzenie w jednym z programów, trafił do sieci i błyskawicznie zyskuje popularność. W teleturniejach często zdarzają się spore wpadki - zarówno po stronie prowadzących, jak i uczestników, jednak rzadko kiedy reakcja jest aż tak dramatyczna.

Uczestnik teleturnieju ZDEMOLOWAŁ STUDIO! Wybuch wściekłości zarejestrowały kamery

Do tej niespodziewanej sytuacji doszło w islandzkim teleturnieju Gettu betur. Program ukazuje się od 1986 roku, a jego zawodnikami są uczniowie ze szkół, którzy w dwóch drużynach konkurują między sobą, odpowiadając na pytania. Podczas odcinka, który ukazał się 19 lutego 2021, jeden z uczestników nacisnął przycisk, aby udzielić odpowiedzi, zanim prowadząca skończyła zadawać pytanie. Niestety, ostatecznie możliwość udzielania odpowiedzi została przyznana drużynie przeciwnej. Chłopak nie krył złości - przewrócił pulpit, przy którym stał, a następnie cisnął o ziemię szklanką z wodą i wyszedł ze studia. Prowadząca starała się zachować spokój i uratować sytuację, jednak na filmiku słychać, że uczestnik zaczął rozbijać także kulisy. Całe wideo z tej sytuacji można zobaczyć poniżej.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
NAJNOWSZE