Hotel Paradise 8: widzowie nie będą już oglądać programu! Wszystkiemu winna jest Luiza

i

Autor: materiały prasowe

poważna choroba

Uczestniczka "Hotel Paradise 8" poważnie chora. Opublikowała druzgocącą diagnozę

2024-05-29 10:35

Luiza zasłynęła jako uczestniczka 8. edycji "Hotelu Paradise". Wielu fanów formatu nie kryło zdziwienia, kiedy Luiza zdecydowała się opuścić rajską wyspę, na własne życzenie. Wiadome jednak było wówczas, że powodem jej odejścia miał być Bartek. Luiza jest aktywna w swoich social mediach, na których zebrała sporą ilość fanów. Na Instagramie przekazała druzgocącą wiadomość o swojej chorobie. Diagnoza jest naprawdę poważna.

Wielu uczestników "Hotelu Paradise" zyskało na swoich social mediach ogromne ilości fanów. Udział w „Hotelu Paradise” to nie tylko szansa na zdobycie sławy oraz zgarnięcie 100 tysięcy złotych, ale również możliwość znalezienia drugiej połówki. Świetnym tego przykładem mogą być Eliza i Jay czy też Kara i Marcin, którzy poznali się na planie „Hotelu Paradise”, a do dziś tworzą szczęśliwe pary. Jedną z uczestniczek 8. edycji "Hotelu Paradise" była Luiza. Na swoim Instagramie zamieściła obszerną relację z pobytu w szpitalu. Okazało się, że uczestniczka jest poważnie chora. Fani są zdruzgotani.

Luiza z "Hotelu Paradise 8" jest poważnie chora

Luiza Krefft była uczestniczką 8. edycji "Hotelu Paradise". Chętnie udziela się w mediach społecznościowych i wchodzi w interakcję z fanami. Jej Instagram śledzi ponad 73 tysiące osób. To właśnie tam poinformowała fanów o swojej chorobie. Diagnoza, którą usłyszała, jest naprawdę poważna. "Kochani, ostatnio jest mnie tutaj mniej. Mam problemy ze zdrowiem, od kilku dni jeżdżę po SOR-ach, ledwo się ruszając i z gorączką, ale wiadomo, jak z polskimi szpitalami bywa, że odsyłają cię z kwitkiem i wpisują, że stan dobry. Wczoraj spałam cały dzień i noc. Jak tylko ustabilizuję zdrowie, to będzie mnie tu więcej" - zamieściła w InstaStory. W kolejnej relacji poinformowała o swojej diagnozie. Luiza z "Hotelu Paradise" znajduje się w szpitalu i cierpi na zapalenie nerki. "Rozwinęło się u mnie zapalenie prawej nerki, leżę w szpitalu, bo muszę przyjmować antybiotyki dożylnie, miałam też podejrzenie urosepsy, która właśnie jest wynikiem nieleczenia takich rzeczy. [...] Jestem pod opieką lekarzy, tydzień minie i powinnam wrócić do zdrowia. Dziękuję za troskę." - czytamy. Nie pozostało nic innego, jak życzyć młodej influencerce, szybkiego powrotu do zdrowia.

Luiza i Roch z "Hotel Paradise" są parą!

Luiza Hotel Paradise screen Instagram

i

Autor: Instagram - Luiza Hotel Paradise 8

Ósma edycja „Hotelu Paradise” była pełna emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Produkcja dbała o to, by nie było nudno, sporo zmienił również fakt, że w tej odsłonie programu nie było powrotów. Każdy uczestnik randkowego show otrzymywał więc tylko jedną szansę na stworzenie mocnej pary i znalezienie miłości. Mimo że edycja była wyjątkowo krótka, ponieważ liczyła zaledwie 40 odcinków, część uczestników zdążyła stworzyć przyjaźnie oraz relacje romantyczne.

Zwycięzcy Hotel Paradise