Hotel Paradise 8

i

Autor: x-news

programy

"Hotel Paradise" 8 - które pary przetrwały po programie?

2024-05-15 9:12

Udział w „Hotelu Paradise” to nie tylko szansa na zdobycie sławy oraz zgarnięcie 100 tysięcy złotych, ale również możliwość znalezienia drugiej połówki. Świetnym tego przykładem mogą być Eliza i Jay czy też Kara i Marcin, którzy poznali się na planie „Hotelu Paradise”, a do dziś tworzą szczęśliwe pary. Czy uczestnicy ósmej edycji również odnaleźli w show miłość życia?

Ósma edycja „Hotelu Paradise” była pełna emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Produkcja dbała o to, by nie było nudno, sporo zmienił również fakt, że w tej odsłonie programu nie było powrotów. Każdy uczestnik randkowego show otrzymywał więc tylko jedną szansę na stworzenie mocnej pary i znalezienie miłości. Mimo że edycja była wyjątkowo krótka, ponieważ liczyła zaledwie 40 odcinków, część uczestników zdążyła stworzyć przyjaźnie oraz relacje romantyczne. Które pary przetrwały po programie? Sprawdźcie koniecznie już teraz.

Największe ciacha wszystkich edycji Hotelu Paradise. To do nich wzdychały fanki przed telewizorami!

"Hotel Paradise" 8 - które pary przetrwały po programie?

W odcinku „Hotelu Paradise” 8, który został pokazany w poniedziałek, 13 maja, widzowie mieli okazję zauważyć, że Dominika i Kuba dali sobie szansę po odejściu z randkowego show. Na Uber Pandorę wkroczyli, trzymając się za ręce. Czy ich związek przetrwał również po powrocie do rzeczywistości? Wygląda na to, że tak. Wielką niewiadomą jest natomiast Aga i Jędrek. W programie oprócz przyjaźni nie oferowali sobie nic więcej. Czy w Polsce ich relacja wskoczyła na wyższy poziom? Podejrzewamy, że po tym, jak Aga rozbiła na finale kulę, raczej marne na to szanse...

Największym zainteresowaniem widzów cieszy się jednak relacja Ady i Bartka. W programie ich para zaliczyła sporo wzlotów i upadków, nie brakowało kłótni, ostrych wymian zdań oraz niepotrzebnych, za mocnych słów. Mimo wszystko fani programu liczą na to, że uczestnicy są nadal po programie i że budują zdrową relację. Niestety jak wyznali Ada i Bartek po finale "Hotelu Paradise" 8, nie są w związku. Bartek wyznał, że z jego charakterem potrzebuje mieć kobietę blisko siebie, inaczej jest zbyt zazdrosny. Ada z kolei wyznała, że najpewniej ich historia potoczyłaby się inaczej, gdyby wygrali 100 tysięcy złotych. Ada mogłaby wówczas zmienić swoje miejsce zamieszkania. Bez pieniędzy na start jest to jednak niemożliwe. Jak wyznali obydwoje, nadal są dla siebie bliscy, niewykluczone więc, że w przyszłości dadzą sobie jeszcze jedną szansę. 

Listen on Spreaker.