Tytus de Zoo - jak się narodził bohater Papcia Chmiela? Milionerzy

2021-04-01 18:00 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Słynny szympans Tytus de Zoo wyszedł spod ręki Papcia Chmiela. W jaki sposób się narodził? Jak brzmiała odpowiedź na to pytanie z Milionerów i jak poradził sobie z nim uczestnik? Jak na razie ani w 2020, ani, póki co, w 2021 roku żadnemu z uczestników nie udało się jeszcze odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania, a na to najbardziej czekają widzowie. Czy w tej edycji Milionerów doczekamy się kolejnej, czwartej już osoby, która zgarnie główną wygraną?

Tytus de Zoo - jak się narodził bohater Papcia Chmiela? Która odpowiedź na to pytanie jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie ją wskazać bez konieczności sięgania po koło ratunkowe? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) z grudki plasteliny, B) z lipowego kijaszka, C) z plamy tuszu, D) z akwarelowych krążków.

Tytus de Zoo - jak się narodził bohater Papcia Chmiela?

Tak brzmiało jedno z pytań w odcinku Milionerów wyemitowanym 1 kwietnia 2021. Uczestnik, który je usłyszał, nie znał niestety prawidłowej odpowiedzi. Postanowił skorzystać z koła ratunkowego - wybrał telefon do przyjaciela, pod którym czekał na niego jego ojciec. Poprawna odpowiedź na to pytanie to natomiast C) z plamy tuszu. Tytus jest bohaterem serii komiksowej Tytus, Romek i A’Tomek, która pierwszy raz światło dzienne ujrzała w 1957 roku.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19
NAJNOWSZE