Ty - sezon 3 powstanie? Co już wiadomo o kolejnych odcinkach serialu na Netflix?

2020-01-16 11:58
Ty
Autor: Wiese/FaceToFace/REPORTER/EastNews

Ty to adaptacja bestsellerowej powieści Caroline Kepnes pod tym samym tytułem, która została przetłumaczona na 19 języków - ukazała się również w Polsce. Ekranizacją powieści zajął się kanał Lifetime, a pierwszy sezon serialu trafił do emisji telewizyjnej we wrześniu 2018 roku. Bardzo szybko produkcję podchwycił Netflix, a obecnie Ty funkcjonuje już jako serial oryginalny platformy.

Ty - sezon 3 powstanie? Możemy liczyć na kontynuację serialu? Po przeniesieniu na Netflix Ty stał się ogromnym hitem i jednym z najchętniej oglądanych seriali platformy. Okazał się także sporym przełomem dla wcielającego się w głównego bohatera Penna Badgleya, znanego widzom przede wszystkim z kultowej już Plotkary.

Ty - sezon 3 powstanie? Co już wiadomo?

Drugi sezon produkcji został potwierdzony jeszcze w lipcu 2018. Nowe odcinki mają być bardzo luźno oparte na kontynuacji powieści Caroline Kepnes, Hidden Bodies, która ukazała się w 2016 roku, dwa lata po premierze pierwszej części. Drugi sezon na Netflix trafił 26 grudnia 2019.

W styczniu 2020 roku Netflix oficjalnie potwierdził, że powstanie sezon 3. Jego premiera została zaplanowana na 2021 rok. Caroline Kepnes pracuje powiem teraz nad częściami 3 i 4 sagi, co znaczy, że materiału na kolejne odcinki będzie sporo. Jak podaje Cosmopolitan chęć nakręcenia kontynuacji wyraża także producentka serialu, Sera Gamble. Jak powiedziała Cosmopolitan.com/uk: 

Trzeci sezon jak najbardziej ma szansę się pojawić! (...) Mamy nadzieję, że dużo ludzi zobaczy sezon drugi i serial będzie miał szansę na kontynuację

NAJNOWSZE