Squid Game

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Twórcy Squid Game nie zwalniają tempa! Będzie całe uniwersum, a to dopiero początek!

2022-01-24 10:40

Jeszcze więcej Squid Game! Netflix potwierdza, że rozbuduje cały świat z serialu i stworzy nowe uniwersum. Koreańska produkcja doczeka się nie tylko kontynuacji, ale również licznych spin-offów, gier mobilnych i gadżetów.

Uniwersum Squid Game - gry, filmy, seriale. Co jeszcze wiemy o planach twórców? Koreańska produkcja niespodziewane stała się wielkim hitem na platformie Netflix. To idealny dowód na to, że widzowie na całym świecie zaczęli poważnie traktować azjatyckie propozycje. Squid Game sprawił, że miliony użytkowników przedłużyło swoje subskrypcje w serwisie, a nawet zaczęli rejestrować nowe, aby tylko obejrzeć głośną produkcję Hwanga Dong-hyuka. Serial pobił wszelkie rekordy popularności, więc nie jest zaskoczeniem, że streamingowy gigant chce rozszerzyć całe uniwersum.

Squid Game w REALU | ESKA XD - Fit vlog #35

Squid Game - sezon 2, uniwersum. Co jeszcze planują twórcy?

Netflix zapowiedział, że widzów czeka wiele niespodzianek. Wiemy już, że powstanie 2 i 3 sezon Squid Game, ale to jeszcze nie wszystko. Sam CEO firmy, Ted Sarandos, potwierdza że to dopiero początek. Pierwsze plany sięgają serialowych gadżetów, gdzie ogłoszono sprzedaż oryginalnych ciuchów z serialu. Następnie planowane są aplikacje i gry mobilne, które zostaną stworzone na podstawie koreańskiej produkcji. Squid Game doczeka się nie tylko kontynuacji, ale cały świat zostanie rozszerzony o nowe filmy i seriale. Netflix zamierza wykorzystać popularność produkcji na wszelkie możliwe sposoby.

Sonda
Co sądzisz o uniwersum Squid Game? To dobry pomysł?