Miss Kraken 2023

i

Autor: Screen ze zwiastuna; TouTube.com/TYLKOHITY

Twórcy Shreka zapowiadają nowy film! Szykuje się kolejny hicior?

2023-03-20 12:43

Twórcy Shreka skoczyli na głęboką wodę i prezentują zupełnie nową animowaną komedię, która ma wszystko, by przyciągnąć tłumy na sale kinowe. Nie zabraknie Krakenów, a nawet złowrogich syren. Jest już nawet pierwszy zwiastun! Kiedy premiera w Polsce?

Studio DreamWorks jest w gazie i ma dobry moment - to fakt. Po znakomitym (nominowanym nawet do Oscara) Kocie w butach, przyszedł czas na kolejną przygodę. Tym razem zejdziemy głęboko pod wodę, by na własne oczy przekonać się, jak wyglądają Krakeny. Pierwszy zwiastun komedii przyjął się całkiem nieźle wśród widzów i wygląda na to, że szykuje się kolejne dobre dzieło. Czy tak będzie naprawdę? Przekonamy się jeszcze latem tego roku, a teraz zerknijcie czego się spodziewać po kolejnej animacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Jak wytresować smoka” powróci w wersji aktorskiej. Jest już nawet data premiery

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

O czym jest Miss Kraken. Ruby Gillman?

Miss Kraken. Ruby Gillman to komedia o nieśmiałej nastolatce, która w pewnym momencie swojego życia odkrywa, że należy do mitycznej królewskiej rodziny morskich krakenów. Nie tak wyobrażała sobie swoją przyszłość, która zaskoczy ją wieloma nieprzewidywalnymi sytuacjami. Mimo wszelkich prób, stara się jednak dopasować do zasad panujących w szkole, ale nikt jej nie zauważa. Nawet nie spędza czasu z rówieśnikami, bo jej nadopiekuńcza mama zabrania jej wychodzić z wody.

Miss Kraken - kiedy premiera w kinach?

Animacja "Miss Kraken. Ruby Gillman" została stworzona przez twórców "Shreka" i "Jak wytresować smoka", co może dawać ogromne nadzieje w powodzenie tego tytułu. Film wyreżyserował nominowany do Oscara Kirk DeMicco, a jedną z bohaterek w zagranicznej wersji dubbingowe jest nawet laureatka dwóch Oscarów - Jane Fonda. Film trafi do polskich kin 30 czerwca 2023 roku. Poniżej przedstawiamy oficjalny zwiastun.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE