W programie Twoja twarz brzmi znajomo szykują się zmiany

i

Autor: WBF

Twoja Twarz Brzmi Znajomo czeka rewolucja. Zmiany w składzie jury pewne!

2022-04-19 13:04

Twoja Twarz Brzmi Znajomo okazało się formatem, który jest strzałem w dziesiątkę. Widowie Polsatu obecnie mogą oglądać 16. edycję programu, a media obiegła wieść o tym, że produkcja szykuje się już do kolejnej! Okazało się tez przy tym, że w programie mogą zajść pewne zmiany w składzie jury. Fani mogą być mocno zawiedzeni, bo z pogłosek wynika, że fotel ten ma ustąpić jedna z najbardziej lubianych osób.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z chętniej oglądanych show Polsatu. Uczestnikami są celebryci, a ich zadaniem jest wcielenie się w wylosowanego wcześniej wokalistę. Muszą przygotować się do tego wokalnie, nauczyć się ruchów czy tańca charakterystycznego dla danego wykonawcy, a przed samym występem na scenie poddać się trwającej kilka godzin charakteryzacji. Jury ocenia performance, a później robi to reszta uczestników. W skład jury lecącej obecnie 16. edycji to: Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Cugowski, Michał Wiśniewski i Małgorzata Walewska.

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Twoja Twarz Brzmi Znajomo nowa edycja

Portal wirtualnemedia.pl donosi, że produkcja planuje kolejną edycję programu. Polsat już ma rozglądać się za nowymi kandydatami na uczestników show i za... Nowymi jurorami. Z informacji podanych przez portal wynika, że pod znakiem zapytania stoi fotel jury Katarzyny Skrzyneckiej. Wygrała ona pierwszą edycję programu i od drugiej zajmuje fotel oceniającego. Żaden inny juror nie zabawił na tym stanowisku tak długo. Odejść z programu ma też podobno Krzysztof Cugowski. Dołączył do składu w 16. edycji, jednak z plotek wynika, że na tym może się zakończyć. Michał Wiśniewski i Małgorzata Walewska mają jednak pozostać.

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?