Twoja twarz brzmi znajomo 2021 - FINAŁ. Kiedy i gdzie oglądać? Powtórka, online

2021-10-29 16:00 Adrian Rybak
Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 22.10.2021
Autor: Polsat Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 22.10.2021

Twoja twarz brzmi znajomo 2021 to program, który wywołuje wiele emocji wśród widzów. Od kilku tygodni możemy oglądać zmagania gwiazd, którzy wcielają w role znanych artystów. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału tegorocznej edycji tego show. Kiedy odbędzie się ostatni odcinek. Jak i kiedy go obejrzeć?

Twoja twarz brzmi znajomo 2021 - FINAŁ. Kiedy i gdzie oglądać? Powtórka, online. Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo przyciąga ogromną rzeszę widzów. Nie powinno to dziwić, ponieważ każdy kolejny odcinek to wielkie muzyczne widowisko. W tym sezonie także nie brakuje emocji. W nowej edycji pojawili się: Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski, Adam Zdrójkowski, Krzysztof Chris Cugowski oraz Klara Williams. To oni przechodzą niebywałe metamorfozy. Powoli zbliżamy się jednak do wielkiego finału, a w nim dowiemy się, kto wygra tegoroczną edycję. Kiedy odbędzie się ostatni odcinek? Gdzie i jak go obejrzeć? Sprawdź niżej.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - owacje na stojąco dla Roberta Janowskiego

Twoja twarz brzmi znajomo 2021 - FINAŁ. Transmisja w TV

Ostatni odcinek tegorocznej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo odbędzie się w piątek 12 listopada 2021. Finał będzie można obejrzeć o tej samej porze i na tym samym kanale telewizyjnym, co poprzednie odcinki. Oznacza to, że równo o 20:00 trzeba zasiąść przed telewizory aby włączyć główny kanał Polsatu.

Twoja twarz brzmi znajomo 2021 - FINAŁ. Powtórka, emisja online

Ci, którzy nie będą mogli obejrzeć finału w piątek 12 listopada, mamy dobrą informację. Powtórka zostanie wyemitowana w niedzielę 14 listopada o godzinie 15:40 w Polsacie. Odcinek będzie dostępny także w internecie dla użytkowników serwisu Polsat GO.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE