Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: Materiały Prasowe Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10.11.2018. Kiedy finał? Emisja przełożona. Co się stało?

2018-11-10 20:14

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - ostatni, finałowy odcinek 10. serii jest przełożony! Dlaczego? Kiedy będzie finał TTBZ?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10.11.2018. Kiedy finał? Emisja ostatniego odcinka 10. edycji programu została przełożona! Ta informacja z pewnością zakoczy wielu fanów TTBZ. Kiedy będzie można obejrzeć finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo i dlaczego nie ma odcinka 10.11? Sprawdź, co wiemy o zmiane emisji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11.11.2018: odcinek specjalny. Co się wydarzy?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10.11.2018. Dlaczego nie ma odcinka?

Ta wiadomość zapewne zasmuci wielu fanów polsatowskiego hitu. Niestety, w sobotę 10 listopada nie będzie finału Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ze względu na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości wiele stacji telewizyjnych w najbliższy weekend zmienia program. Tak również dzieje się w przypadku Polsatu. 10 listopada o godzinie 21:45 stacja wyemituje specjalnie z okazji Święta Niepodległości 'Koncert dla Niepodległej'. Co więcej, w niedzielę 11 listopada w czasie, w którym zazwyczaj jest powtórka TTBZ, Polsat wyemituje odcinek specjalny z wybranymi występami ze wszystkich edycji.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo sezon 10 - kiedy finał?

Nie ma jednak powodów do zmartwień - finał programu zostanie wyemitowany tydzień później, czyli w sobotę 17 listopada o stałej porze - 22:15.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - wszystkie odcinki

Przegapiliście odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Chcecie obejrzeć powtórkę? U nas znajdziecie premierowe odcinki TTBZ 10. Kliknij w grafike i oglądąj za darmo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE