True Detective powraca! W obsadzie Jodie Foster i Kali Reis. Co jeszcze wiemy o serialu?

2022-07-10 20:39 Leon Pietrzak
Jodie Foster
Autor: VALERY HACHE/AFP/East News

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów True Detective. HBO zamówiło nowy serial obyczajowy, który będzie kolejną odsłoną Detektywa. Na ekranie zobaczymy Jodie Foster i Kali Reis. Wiemy również, co wydarzy się w kontynuacji!

HBO zamówiło serial obyczajowy True Detective: Night Country, którego showrunnerką, scenarzystką, reżyserką i producentką wykonawczą jest Issa López. Wiemy już, że w rolach głównych serialu wystąpią Jodie Foster i Kali Reis. Foster będzie pełnić także obowiązki producentki wykonawczej. Produkcja będzie kolejną odsłona antologii serialowej Detektyw (True Detective) i co ciekawe zostanie nakręcona w Islandii. Czego fani mogą się spodziewać po nadchodzących epizodach? Sprawdźcie oficjalny opis nowej serii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

True Detective: Night Country - opis. O czym jest serial?

Kiedy w Ennis na Alasce zapada długa zimowa noc, bez śladu znika sześć osób obsługujących Arktyczną Stację Badawczą Tsalal. Aby rozwiązać tę sprawę, policjantki Liz Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis) będą musiały zmierzyć się z mrokiem, także tym, który noszą w sobie, i stanąć twarzą w twarz z niedającymi spokoju prawdami, które kryją się pod wieczną zmarzliną. Data premiery serialu nie została jeszcze ogłoszona.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?

True Detective: Night Country - kim jest Kali Reis?

Kali Reis zadebiutowała jako aktorka w niezależnym filmie "Catch The Fair One". Razem z reżyserem Josefem Kubotą Wladyką pracowała nad fabułą filmu i otrzymała od jury specjalne wyróżnienie dla najlepszej aktorki na Tribeca Film Festival, gdzie film zdobył nagrodę publiczności. Była również nominowana do nagrody Film Independent Spirit Awards w kategorii najlepsza rola kobieca. Kali wystąpiła również ostatnio u boku Seana Penna i Tye’a Sheridana w filmie "Black Flies" w reżyserii Jean-Stephane Sauvaire. Poza planem jest mówczynią motywacyjną oraz aktywnie wspiera ruch zaginionych i zamordowanych rdzennych kobiet i dziewcząt. Uczy młode kobiety, jak walczyć zarówno czynem, jak i słowem z atakami na rdzenną ludność.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE