Reality show

"Top model": największe metamorfozy w programie. Wcześniej Olga Król, teraz Sofia Konecka-Menescal. Kto jeszcze?

Metamorfozy uczestników "Top model" to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w każdej z edycji. Przyszli modele i modelki oddają się w ręce stylistów, a ich przemiany nie zawsze do końca podobają się widzom. Tak było między innymi w przypadku Olgi Król z 10. edycji. Przypomnijmy wszystkie najgłośniejsze metamorfozy w "Top model".

Spis treści

  1. "Top model" - modowy program TVN 
  2. Metamorfozy w "Top model" - emocjonujący moment każdej edycji 
  3. Metamorfoza Sofii w 12. sezonie "Top model" 
  4. "Top model" - metamorfoza Olgi Król 
  5. Najgłośniejsze metamorfozy w "Top model" 

"Top model" - modowy program TVN 

Top model to program Telewizji TVN który jest szansą dla przyszłych modelek i modeli. Format zadebiutował w 2010 roku i aktualnie realizowana jest już jego 12. edycja. W programie, którego gospodynią jest Joanna Krupa, uczestnicy walczą o cenne nagrody, którymi są: kontrakt z agencją, 200 tysięcy złotych i zdjęcie na okładce magazynu modowego. Udział w show może stać się dla nich przepustką do kariery w modelingu, a także windą do zdobycia popularności. 

Czytaj także: Z "Top model" do show - biznesu. Którym uczestnikom udało się zaistnieć?

Metamorfozy w "Top model" - emocjonujący moment każdej edycji 

Wybrani w drodze castingów, a następnie boot campu uczestnicy zamieszkują dom modelek i modeli i biorą udział w różnych zadaniach związanych z sesjami i pokazami. Do najbardziej emocjonujących momentów każdej z edycji należą natomiast metamorfozy. Programowi styliści i fryzjerzy proponują uczestnikom nowy look, często decydując się na odważne cięcia włosów. 

Metamorfozy przynoszą wiele emocji, a widzowie programu często wyrażają opinie o zmianie danego uczestnika. Niejednokrotnie zdarzyło się, że fani wprost mówili, że model czy modelka po zmianie fryzury wygląda gorzej niż wcześniej. 

Metamorfoza Sofii w 12. sezonie "Top model" 

Uczestnicy najnowszej edycji programu dla modelek i modeli są już po metamorfozach. Najwięcej emocji wywołała zmiana fryzury jednej z najbardziej charakterystycznych uczestniczek programu - Sofii Koneckiej Menescal. Dziewczyna dała się poznać widzom jako miłośniczka stylu z lat 80. Dowodziła tego między innymi bujna fryzura, którą nosiła. 

Programowy fryzjer postanowił totalnie odmienić jej wizerunek, mocno skracając jej włosy. Pełna obaw Sofia bała się tego, jak będzie wyglądała w krótkiej fryzurze, jednak ostatecznie metamorfoza bardzo jej się spodobała. Odmiennego zdania była natomiast część widzów, którzy wprost stwierdzili, że dziewczyna nie wygląda dobrze. 

Czytaj także: Olga Król przeszła w programie nieudaną metamorfozę. Teraz jest długowłosą blondynką z tatuażami!

"Top model" - metamorfoza Olgi Król 

Wcześniej widzowie także ostro reagowali na inne metamorfozy w "Top model". W 10. edycji show ścięto długie włosy Oldze Król. Dziewczyna zalała się łzami, twierdząc, że wygląda jak chłopak. Podobne zdanie miało liczne grono fanów. Po czasie Olga przywykła jednak do swojego nowego wizerunku i zaakceptowała siebie w takim wydaniu. 

Najgłośniejsze metamorfozy w "Top model" 

W historii programów było wiele innych przypadków, kiedy miłośnicy programu komentowali metamorfozę uczestnika lub uczestniczki. W poniższej galerii przypominamy najgłośniejsze przemiany w "Top model". 

Quiz dla fanów "Top Model". Pamiętasz, kto wygrał poprzednie edycje?

Pytanie 1 z 9
Kto wygrał pierwszą edycję Top Model?