top model

i

Autor: AKPA

półfinał

"Top Model" - finaliści budzą skrajne emocje! Widzowie nie kryją swojego oburzenia

2023-11-24 9:49

Dobiega końca wyjątkowa edycja "Top Model". Tym razem do finału przeszło aż czterech uczestników! Widzowie oburzeni są dopuszczeniem Sofii do wielkiego finału. Czy to będzie historyczna edycja show?

Historyczny moment w dziejach Top Model

Top Model powoli dobiega końca. W sobotę 18 listopada, widzowie poznali finalistów 12. edycji reality show. Tegoroczna edycja przejdzie do historii jako ta wyjątkowa, ponieważ pierwszy raz zdobywcą "złotego biletu" został mężczyzna. Nowością i gratką dla widzów jest również fakt, że do finału Top Model przeszły aż cztery osoby! Fani programu uznali tę edycję za jedną z najlepszych, a jej uczestników - za jednych z najmocniejszych i najbardziej utalentowanych.

Uczestnik "Top Model" dokonał coming outu i pokazał chłopaka. Fani zachwyceni

Top Model - finałowa czwórka 12. edycji

Im bliżej finału, tym trudniej. Uczestnicy mieli okazję spędzić kilka dni w malowniczej Kopenhadze, w której odbywał się tegoroczny "Fashion week". Modele i modelki walczyli o swoje miejsce na pokazach międzynarodowych projektantów. Nie zabrakło oczywiście emocji i drobnych konfliktów. Szczęśliwcami, którzy zaprezentowali się na "Fashion week" byli: Wiktoria, Sofia, Amelia, Natalia, Dominik, Aleks oraz Filip. Ten ostatni miał trochę mniej szczęścia, a jurorzy zdecydowali się odesłać go do domu, przed rozpoczęciem "Fashion week".

Po ostatniej sesji zdjęciowej, jurorzy musieli podjąć trudną decyzję i wybrać finalistów.Tym razem finalistów nie było trzech, a czterech. Jurorzy zdecydowali, że do finału wejdą: Sofia, Dominik, Wiktoria oraz Natalia.

Widzowie są oburzeni. Ich zdania są podzielone

Fani "Top Model" nie kryją swojego niezadowolenia. Decyzję jurorów o wejściu Sofii do finału, traktują jako "żart". Zdania internautów są podzielone. Jedni uważają, że Sofia w pełni zasłużyła na miejsce w finale, poprzez swoją determinację i ciężką pracę, drudzy twierdzą jednak, że tak niska dziewczyna jak Sofia, nie nadaje się do modelingu, a jurorzy powinni dać szansę innym, którzy spełniają wyznaczone w modzie standardy.

Na oficjalnym, instagramowym profilu "Top Model" można przeczytać między innymi takie komentarze: "Sofii nie powinno być w ogóle w finale. Agencja (...) nie przyjmuje dziewczyn poniżej 172 cm, więc powodzenia", "Z tą Sofią to jakiś nieśmieszny żart", "Sofia jest petardą od początku sezonu, bardzo się stara, ani razu nie zawaliła, mimo wzrostu dostała trzy pokazy na fashion weeku, a ludzie dalej będą jej pisać, że nie zasługuje na finał... Żenada".

Finałowy odcinek 12. edycji "Top Model" zostanie wyemitowany w sobotę 25 listopada na antenie TVN. O wygranej zadecydują głosy telewidzów w głównym głosowaniu. Widzowie mogą głosować na swojego faworyta już teraz, na stronie tvn.pl/final lub poprzez wysłanie SMSa.

Top Model 13 - kiedy kolejna edycja programu TVN?

"Top Model" to program emitowany od 2010 roku przez stację TVN. Od 2014 roku, w programie biorą udział nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Gospodarzem programu jest słynna modelka - Joanna Krupa. Obok niej, na fotelach jurorów zasiadają: Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka. Za kulisami programu, za wsparcie uczestników odpowiada Michał Piróg.