Top Model - Dominic odpadł. Co z oddanymi na niego głosami?

2020-11-25 23:02 MK
Dominic z Top Model
Autor: X News

Na dzień przed wielkim finałem dziewiątej edycji Top Model stacja TVN poinformowała o usunięciu Dominica D'angelica z programu po tym, jak w sieci pojawiły się doniesienia o jego przestępczej przeszłości. Widzowie zastanawiają się, co z oddanymi na niego głosami. Więcej na EskaCINEMA.pl.

Dominic D'Angelica usunięty z Top Model - taką informację przekazał Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej w TVN Grupa Discovery we wtorkowy poranek, na dzień przed wielkim finałem programu Top Model 9. Ma to związek z informacjami, do jakich dotarli internauci, jakoby uczestnik dopuścił się w przeszłości przestępstwa na tle seksualnym.

- W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło - napisano na oficjalnej stronie internetowej TVN.

Widzowie zastanawiają się, co z oddanymi na Dominica głosami. Do wczoraj uczestnik był jednym z faworytów, a głosowanie trwało już od zeszłego tygodnia.

Top Model 9: Dominic usunięty - co z głosami?

Na Instagramie Top Model pod jednym z postów pojawił się oficjalny komentarz twórców programu, że środki z smsów wysłanych na Dominica zostaną w całości przekazane na akcję społeczną #TVNpomagajmysobie, której celem jest wsparcie osób najbardziej potrzebujących w czasie pandemii.

NAJNOWSZE