Top Model 9 - Patrycja i Mariusz są razem?! Spełniło się marzenie widzów!

2021-02-25 14:18 kg
Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski
Autor: TVN/X-NEWS

Na początku września 2020 roku premierę miała dziewiąta edycja programu Top Model. Po raz kolejny jurorzy w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński wybrali najpiękniejsze kobiety oraz najprzystojniejszych mężczyzn, którzy walczyli o zwycięstwo w programie i o karierę w świecie modelingu. Wśród uczestników 9. sezonu show znaleźli się między innymi Patrycja Sobolewska oraz Mariusz Jakubowski. Wszystko wskazuje na to, że uczestnicy show są razem!

Top Model 9 - Patrycja i Mariusz razem? Dziewiąta edycja Top Model była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2020 roku. Po raz kolejny uczestnicy otrzymali niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć w świecie mody i modelingu. Wzięli udział w nietypowych sesjach zdjęciowych oraz ekstremalnych pokazach mody. Do finału edycji dostali się: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska oraz Mikołaj Śmieszek. Tym razem najlepszy okazał się Mikołaj i to on zgarnął kontrakt z agencją modelek i modeli oraz okładkę w popularnym miesięczniku. Patrycja Sobolewska wygrała w programie jednak znacznie więcej, niż kariera...

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Top Model 9 - Patrycja i Mariusz są parą?

W każdej edycji programu Top Model pojawiają się uczestnicy, którzy zyskują największą sympatię wśród widzów. W dziewiątej odsłonie show serca widzów zdobyli: przepiękna Patrycja Sobolewska, którą adorowali koledzy z programu oraz Mariusz Jakubowski, który zauroczył wszystkich swoich przepięknym uśmiechem oraz poczuciem humoru. Od samego początku na Facebooku Top Model pojawiały się liczne komentarze widzów, którzy uważali, ze Patrycja i Mariusz tworzyliby bardzo ładną parą.

Na początku stycznia 2021 roku ulubieńcy publiczności wzięli razem udział w kampanii reklamowej popularnej drogerii i grali w niej parę zakochanych. Wszystko wskazuje na to, że wspólna praca ich połączyła... Ostatnio na InstaStory modela pojawiło się zdjęcie Patrycji, wykonane na plaży w Sopocie, na którym dodane były serduszka. Czy Patrycja i Mariusz naprawdę są w związku? Jak na razie uczestnicy Top Model nie potwierdzili tej informacji.

NAJNOWSZE