Top Model 2021 - przerażający wypadek uczestniczki! Widzowie oburzeni. "Top Model to cyrk"

2021-09-23 9:41 kg
Top Model
Autor: materiał prasowy TVN

Na początku września 2021 roku wystartowała jubileuszowa, dziesiąta edycja programu Top Model. Poznaliśmy już finałową piętnastkę, która w najbliższych tygodniach walczyć będzie o kontrakt z agencją modelek i modeli oraz okładkę w popularnym magazynie. W czwartym odcinku odsłony uczestnicy przeszli metamorfozy oraz pod okiem Katarzyny Sokołowskiej uczyli się chodzenia po wybiegu. Podczas szkolenia doszło do przerażającego wypadku uczestniczki.

Top Model 2021 - przerażający wypadek uczestniczki! W dziesiątej edycji Top Model w domu modelek i modeli zamieszkali: Nicole Akonchong, Kacper Jasiński, Bartosz Kloch, Mikołaj Krawiecki, Olga Król, Adam Lochyński, Sophia Mokhar, Aleksandra Skubis, Julia Sobczyńska, Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Łukasz Wasielewski, Dominika Wysocka, Weronika Zoń oraz Kacper Orenkiewicz. Każdy z uczestników marzy o tym, aby dojść do wielkiego finału i zwyciężyć. Przed nimi jednak wiele zadań oraz wyzwań, które nie zawsze będą bezpieczne...

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Top Model 2021 - przerażający wypadek uczestniczki!

W środę 22 września 2021 roku stacja TVN wyemitowała czwarty odcinek dziesiątej edycji Top Model. Uczestnicy mają za sobą jeden z najbardziej emocjonujących etapów w programie, czyli metamorfozy. Jak zawsze nie brakowało łez oraz dramatów, zwłaszcza, że niektóre zmiany były naprawdę drastyczne. W nowych fryzurach kandydaci na modelki i modeli wzięli udział, w zorganizowanej przez Katarzynę Sokołowską, lekcji chodzenia po wybiegu. Mieli do pokonania równoważnie, po której kobiety musiały przejść w wysokich obcasach.

Podczas ćwiczenia doszło do przerażającego wypadku Nicole. Piękna uczestniczka straciła równowagę i za wszelką cenę chciała bezpiecznie wylądować obok drewnianej deski. Niestety źle postawiła stopę, przez co jej kostka wykręciła się w bardzo niebezpieczny sposób. Od razu obok uczestniczki znalazła się ekipa medyczna, która udzieliła Nicole pomocy. Cała sytuacja oburzyła widzów, którzy licznie komentują wypadek na stronie Top Model na Facebooku.

Top Model to cyrk, ludzi traktują jak zwierzęta, a ludzie dalej tam chodzą

Skoro oni się uczą chodzić to dlaczego w obcasach?? co za 🤬 to wymyślił. Ten program coraz głupszy się robi ☹️ może panie z jury pokażą jak chodzi się po takiej belce

Gratuluję produkcji, osobom odpowiedzialnym za wymyślanie zadań oraz tym od bhp.

Przed Państwem program Top Model: czyli jak jednym durnym zadaniem narazić modelkę na skręcenie kostki i zaprzepaszczenie jej szans w modelingu do końca życia.

Tak ciężko było narysować im prostą linię na podłodze?

Myślicie, że dzięki skręconej kostce, upadkowi z konia czy kąsających robalach będziecie mieli lepsze show?

Zastanówcie się, zanim ktoś poważnie ucierpi przez głupie widzimisię producentów.

Uszkodzona panewka stawu skokowego jest kontuzją która się jej teraz przy każdym złym postawieniu nogi będzie odnawiać. Ciekawe czy bezmózgi będą jej teraz płacić odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu!!!! Debile, takie coś może ja na stałe wykluczyć z zawodu modelki 👌 męczenie zwierząt do zdjęć, narażanie w głupi sposób uczestników na kontuzje. Co jeszcze?

To w końcu casting na top model czy do cyrku? 🤦🏻‍♀️ Co jeszcze wymyślicie beznadziejnego wykorzystując tych uczestników narażając ich zdrowie, zabawiając sie przy tym ich kosztem? Mało kto z widzów jest sadystą, wiec wątpliwe jest to, ze takim znęcaniem podniesiecie oglądalność.

Pomimo kontuzji Nicole dała radę wziąć udział w pokazie mody oraz sesji zdjęciowej. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE