Top model 2021 - casting. Powstanie 10. edycja programu?

2020-11-25 21:53 AW
Top Model 9
Autor: TVN

Dziewiąta edycja „Top Model” w tym roku zaczęła się jak zwykle od etapu castingów. Tym razem jednak uczestnicy mogli zgłaszać się do programu wyłącznie drogą internetową. Marzenia o karierze w świecie mody postanowiła spełnić rekordowa liczba chętnych. Wśród kandydatów pojawiło się wiele niezwykłych osobowości, spośród których jurorzy wybrali swoich faworytów. Na tym etapie pojawiła się nowość – srebrny bilet!

Top model 2021 - casting. Powstanie kolejna edycja programu? W poprzedniej edycji to od widzów zależało, który z pięciu uczestników przejdzie od razu do etapu bootcampu, bez konieczności pojawienia się na castingu jurorskim. Głosowanie odbyło się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej programu. Czy tak będzie również tym razem?

Top model 2021 - casting. Powstanie kolejna edycja programu?

Program Top Model emitowany jest w TVN raz do roku - zwykle w jesiennej ramówce stacji. Ostatnia, 9. edycja programu rozpoczęła się 2 września, a jej finał zaplanowany jest na początek listopada. Jeszcze przed jej zakończeniem wiele osób zastanawia się, co z castingami do kolejnej edycji Top Model. Jak na razie TVN nie poinformował oficjalnie, że szykuje Top Model 10. Castingi to poprzedniej edycji zostały ogłoszone dopiero w marcu, dlatego tym razem informacji na ten temat także powinniśmy spodziewać się dopiero wiosną 2021. Niewykluczone, że ze względu na trwającą pandemię tym razem także część castingów odbędzie się internetowo.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE