Top Model 2020 - uczestniczka oszukała widzów? Karolina Płocka wzbudza kontrowersje. Internauci komentują

2020-09-14 14:13 kg
Top Model
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Na początku września 2020 roku wystartowała nowa edycja programu Top Model. Po raz kolejny jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński podczas castingów wybiera najlepszych z najlepszych, czyli osoby, które mają szansę osiągnąć sukces w modelingu. Wśród kandydatów, którzy dostali się do etapu boot campu znalazła się Karolina Płocka, która wzbudza ogromne kontrowersje. Czy uczestniczka oszukała widzów?

Top Model 2020 - uczestniczka oszukała widzów? Karolina Płocka wzbudza kontrowersje. Internauci komentują. Do programu Top Model zgłaszają się osoby, które pragną zaistnieć w świecie mody oraz modelingu. Dzięki show mają one możliwość wzięcia udziału w nietypowych sesjach zdjęciowych oraz w ekstremalnych pokazach mody. Oprócz tego uczestnicy programu poznają ważne osobistości branży, a także gwiazdy i celebrytów. Wśród uczestników najnowszej, dziewiątej edycji Top Model znalazła się Karolina Płocka.

Top Model 2020 - uczestniczka oszukała widzów?

Karolinę Płocką poznaliśmy w pierwszym odcinku dziewiątej edycji Top Model. Przepiękna 18-latka przyjechała na casting z Wrocławia i od razu zachwyciła jurorów. Marcin Tyszka wykonał dziewczynie próbne zdjęcia, aby sprawdzić, jak radzi sobie przed obiektywem. Mimo stresu Karolina wyszła na zdjęciach przepięknie. Katarzyna Sokołowska zarzuciła jednak uczestniczce, że jest ona traktowana przez otoczenie, rodzinę i znajomych jak 'królewna najpiękniejsza'. Wówczas Karolina podzieliła się z jurorami swoją historią.

Uczestniczka przyznała, że trzy razy musiała zmieniać szkołę podstawową, ponieważ była bardzo źle traktowana przez innych uczniów. Potrafili oni rzucać kamieniami w okna jej domu lub wykrzykiwać obraźliwe hasła. Karolina przyznała również, że otacza się bardzo małym gronem znajomych, a oprócz mamy, ma jeszcze tylko jedną przyjaciółkę. Internauci szybko zweryfikowali jednak opowieść Karoliny. Zwrócili oni uwagę przede wszystkim na słowa Karoliny, dotyczące małej ilości znajomych. Jej konto na Instagramie pokazuje, że jest wręcz przeciwnie, a ona sama jest prawdziwą duszą towarzystwa. Niektórzy komentujący zarzucają Karolinie, że to ona naśmiewała się z innych uczniów, a teraz robi z siebie ofiarę. Internauci zasypali zdjęcia Karoliny nieprzychylnymi komentarzami:

Już chciałam cię zaobserwować a tu taki fałsz

Nawet na tiktotku widać, że jesteś duszą towarzystwa i po co to wszystko?

A kibicowałam ci... co za żenada 🤦🏽‍♀️

mmm nie mam przyjaciół, gnębili mnie :((( chyba raczej na odwrót, co za dno

Szkoda, że najprawdopodobniej brak ci pięknej duszy. Mam nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw.

Kłamliwa gówniara... Od razu było widać, że to zmyślona historyjka, bo clowniarze źle z oczy patrzy...”księżniczka” mamusi i tatusia się znalazła 🤣🤣🤣 W domu zgrywa wzorową i idealną córeczkę, a poza domem gnębi innych - brak słów 🙊 Obyś odpadła w pierwszym odcinku clownie 🤡

Uśmiech klauna, pasuje Ci 😊

Jak na razie uczestniczka nie odniosła się do zarzutów. 

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE