Top Model

i

Autor: Materiały Prasowe

Top Model 10 - kiedy premiera nowej edycji programu?

2021-03-30 11:19

Top Model to program, którego pierwsza edycja zadebiutowała na antenie TVN w 2010 roku. Show spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili kolejne wyzwania, przed którymi stawali uczestnicy programu. Ku uciesze wszystkich fanów Top Model, pod koniec marca 2021 roku, wystartował casting do kolejnej, dziesiątej już edycji show. Kiedy premiera nowych odcinków?

Top Model 10 - kiedy premiera? Top Model to program, który daje uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć w świecie mody i modelingu, wziąć udział w nietypowych sesjach zdjęciowych oraz ekstremalnych pokazach mody. To jurorzy w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Wolińskich wybierają najpiękniejsze kobiety oraz najprzystojniejszych mężczyzn, którzy mają szansę, na wielką karierę. Kogo wybiorą w nadchodzącej edycji?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Top Model 10 - kiedy premiera?

29 marca 2021 roku wystartował casting do 10. edycji programu Top model. Pierwszy etap odbywa się wyłącznie online, a zgłosić można się za pomocą formularza na stronie topmodel.tvn.pl, który dostępny będzie do 31 maja 2021 roku. Osoby, które zostaną wyłonione podczas pierwszego etapu, trafią na spotkanie z jurorami programu.

Nowe odcinki show mają być emitowane na antenie TVN już w jesiennej ramówce 2021 roku.