Too Hot to Handle - uczestniczka programu ma dziecko! Ukryła ten fakt przed wszystkimi

2020-05-25 14:05 Katarzyna Garwolińska
Too Hot to Handle
Autor: screen YouTube/Vague Movie Trailers

Too Hot to Handle to program, który zadebiutował na Netflix w kwietniu 2020 roku. Program okazał się prawdziwym hitem i przyciągnął przed ekrany ogromną publiczność. Show ma dosyć nietypową formułę - seksowni uczestnicy mają szansę zgarnąć 100 tysięcy dolarów, ale pod jednym warunkiem - nie mogą mieć ze sobą kontaktu fizycznego. Okazuje się, że jedna z uczestniczek Too Hot to Handle ukryła fakt, że ma dziecko. O kim mowa?

Too Hot to Handle - uczestniczka programu ma dziecko! Ukryła ten fakt przed wszystkimi. Od jakiegoś czasu Netflix stawia na reality show. Na początku 2020 roku na platformie zadebiutował program Miłość jest ślepa, w którym uczestnicy dobierali się w pary tylko na podstawie rozmów, podczas których się nie widzieli. W kwietniu natomiast światło dzienne ujrzało randkowe show Too Hot To Handle. Okazuje się, że jedna z jego uczestniczek zataiła przed wszystkimi fakt, że jest matką.

Too Hot to Handle - uczestniczka programu ma dziecko

W pierwszej edycji programu Too Hot to Handle udział wzięli: Chloe, Sharron, Haley, David, Harry, Francesca, Matthew, Rhonda, Nicole, Kelz. Pod koniec dołączyli do nich również: Bryce, Kori, Madison oraz Lydia. Ostatnio 23-letnia Lydia wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, które bardzo zaskoczyło wszystkich jej obserwujących. Okazuje się bowiem, że gwiazda programu zataiła przed uczestnikami fakt, że od trzech lat jest matką. To jednak niejedyna uczestniczka, która nie od razu przyznała się do tego, że ma dziecko. 

Rhonda również bardzo długo trzymała w tajemnicy to, że ma synka. Pod koniec programu zdecydowała się jednak na chwilę prawdy i wyznała Sharronowi, że jest matką. Mężczyzna bardzo pozytywnie przyjął tę informację i obiecał, że będzie traktować dziecko Rhondy jak swoje. Niestety okazało się, że związek Rhondy i Sharrona nie przetrwał próby czasu i para nie jest już razem. 

Wszyscy zastanawiają się nad tym, czy powstanie kolejna odsłona programu. Show cieszyło się ogromną popularnością, dlatego jest nadzieja, że twórcy zdecydują się na nową edycję show. Pozostaje nam jednak czekać na oficjalne informacje. 

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE