Too Hot To Handle 2 - uczestnicy. Kim są bohaterowie najgorętszego show Netfliksa?

2021-06-24 10:53 kg
Too Hot To Handle 2 - uczestnicy
Autor: screen YouTube/Netflix Polska

Too Hot To Handle to kontrowersyjne show, którego pierwszy sezon zadebiutował na Netfliksie w kwietniu 2020 roku. Program, w którym wśród uczestników znaleźli się: Chloe, Sharron, Haley, David, Harry, Francesca, Matthew, Rhonda, Nicole, Kelz, Bryce, Kori, Madison oraz Lydia, był prawdziwym hitem, przyciągającym ogromną publiczność. Nie dziwi więc fakt, że już wkrótce na platformie premierę będzie mieć drugi sezon Too Hot To Handle. Kto znalazł się wśród uczestników najgorętszego reality show?

Too Hot To Handle 2 - uczestnicy. W Too Hot To Handle uczestnikami są seksowne kobiety oraz przystojni mężczyźni, którzy pragną zgarnąć nagrodę w wysokości 100 tysięcy dolarów. Aby wygrać, muszą jednak powstrzymać się od pocałunków, dotykania, seksu czy innych form kontaktu fizycznego. Każde złamanie zasad powoduje zmniejszenie wysokości nagrody. Pierwszą edycję show wygrali Francesca Fagaro i Harry Jowsey. Kto ma szansę wygrać drugą odsłonę programu? Poznajcie uczestników nowej edycji!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE