Stadion Olimpijski - Tokio 2020

i

Autor: commons.wikimedia.org/ Arne Müseler (CC BY-SA 3.0 DE)

Tokio 2020 - ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich. Kiedy i gdzie oglądać?

2021-07-23 8:28

Tokio 2020 to jedno z największych wydarzeń tego roku. Letnie Igrzyska Olimpijskie powracają po 5 latach. Każde zawody olimpijskie rozpoczyna uroczysta i spektakularna ceremonia otwarcia, która dla wielu widzów jest najciekawszym momentem całych zawodów. Kiedy i o której odbędzie się ceremonia otwarcia Tokio 2020? Gdzie ją obejrzeć?

Tokio 2020 to najbardziej wyczekiwana impreza sportowa tego roku. Najlepsi sportowcy z całego świata pojawią się w jednym mieście, aby wspólnie celebrować święto sportu i walczyć o medale w swoich dyscyplinach. Przypominamy, że wydarzenie miało się odbyć w 2020 roku, jednak przełożono je ze względu na koronawirusa. Impreza nadal nosi jednak nazwę Tokio 2020. Fani sportu już nie mogą doczekać się rozpoczęcia wielkiego święta sportu. Igrzyska Olimpijskie są najważniejszym turniejem dla sportowców niemal wszystkich dyscyplin. Ten wyjątkowy czas rozpoczęty będzie uroczystą ceremonią otwarcia. Oczekiwania są wysokie, ponieważ Japończycy pokazali już zwiastun swoich możliwości podczas ceremonii zamknięcia Rio 2016. Widzowie liczą na pokaz pełen efektów technologicznych. Nie może też zabraknąć dobrej muzyki. Kiedy i gdzie oglądać ceremonię otwarcia Tokio 2020?

Igrzyska TOKIO 2020. Komu kibicować [Lewandowski, Fajdek, Lisek, Andrejczyk, Ennaoui] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #25

Tokio 2020 - ceremonia otwarcia. Kiedy i o której?

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 rozpoczną się 23 lipca. Tego dnia widzowie zobaczą 3-godzinną ceremonię otwarcia. Z racji różnicy czasu, w Polsce transmisja z tego wydarzenia rozpocznie się o godzinie 12:55. 

Tokio 2021 - ceremonia otwarcia. Transmisja w TV i online

Tokio 2021 to nie tylko duże wydarzenie sportowe, ale także telewizyjne. W tym roku w Polsce prawa do transmisji mają dwie telewizje - Eurosport oraz Telewizja Polska. Oznacza to, że nie wszystkie rozgrywki zostaną pokazane w telewizji naziemnej, ponieważ kanały Eurosportu są kodowane. Ceremonię otwarcia zobaczą jednak wszyscy chętni. Transmisja odbędzie się na TVP1.