Michele Morrone, Giulio Berruti

i

Autor: materiały prasowe//VIPHOTO/East News

To on odrzucił rolę w 365 dni! Giulio Berruti chciałby być drugim Michele Morrone? [TYLKO U NAS]

2021-11-23 17:08

Giulio Berruti to aktor, którego z pewnością pokocha polska publiczność. Na kilka dni przed premierą głośnego filmu Dziewczyny z Dubaju włoski gwiazdor udzielił nam wywiadu, w którym wyznał, że odrzucił rolę w hicie 365 dni! W rozmowie z ESKA.pl zdradził, czy z perspektywy czasu czuje się zazdrosny o sukces Michele Morrone.

Giulio Berruti odrzucił rolę w 365 dni! Aktor, którego polska publiczność będzie miała okazję podziwiać w głośnej produkcji Dziewczyny z Dubaju, miał szansę zająć miejsce uwielbianego dziś Michele Morrone. To właśnie dzięki roli Massimo, włoski gwiazdor stał się międzynarodową gwiazdą, o której pozyskanie do swoich kampanii walczyły największe domy modowe na całym świecie. Wystarczy tylko spojrzeć na liczbę obserwujących jego profile w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie ma on ich ponad 12 milionów! Podczas oficjalnej premiery filmu Dziewczyny z Dubaju, który ze względu na liczne kontrowersje regularnie porównywany jest do 365 dni, postanowiliśmy zapytać filmowego Sama, czy chciałby powtórzyć sukces swojego kolegi z branży. Giulio Berruti wyznał nam, że to właśnie on miał zagrać Massimo! Jak z perspektywy czasu ocenia sukces Michele Morrone?

Sonda
Czy Giulio podbije serca polskiej publiczności?

Giulio Berruti odrzucił rolę w 365 dni!

Tylko u nas Giulio Berruti, gwiazdor filmu Dziewczyny z Dubaju, wyznał, co sądzi o sukcesie swojego kolegi z branży. Mowa oczywiście o Michele Morrone, który ostatecznie wcielił się w rolę Massimo, początkowo oferowaną właśnie jemu. Czy dziś żałuje swojej decyzji? Co sądzi o kontrowersjach związanych z produkcją, w której gra głównego bohatera? Sprawdźcie nasz wywiad z aktorem. Nie zapomnieliśmy zapytać go o wrażenia z wizyty w Polsce!

Giulio Berruti o współpracy z Dodą i porównaniach do Michele Morrone