The Walking Dead sezon 11 - kiedy premiera? Zwiastun, liczba odcinków finałowego sezonu

2021-04-07 16:55 AW
The Walking Dead
Autor: screen youtube.com, kanał Walker Grimes screen youtube.com

The Walking Dead to kolejny emitowany przez wiele lat serial, którego emisja dobiega końca. Pierwszy odcinek produkcji został wyemitowany w 2010 roku, a połączenie dramatu i horroru dziejącego się w czasie apokalipsy zombie niezwykle przypadł do gustu widzom. Przez bardzo długi czas The Walking Dead był jednym z najpopularniejszych seriali. Produkcja jest adaptacją serii komiksów Roberta Kirkmana, Tony'ego Moore'a i Charliego Adlarda.

The Walking Dead sezon 11 - kiedy premiera? Zwiastun, liczba odcinków finałowego sezonu. Choć pożegnanie z tą produkcją będzie z pewnością trudne dla wielu jego fanów, zakończenie The Walking Dead nie jest jednoznaczne z pożegnaniem się z całym serialowym uniwersum. Twórcy zapowiedzieli już, że zaledwie rok po zakończeniu The Walking Dead do emisji trafi jego spin-off.

The Walking Dead sezon 11 - kiedy premiera? Zwiastun, liczba odcinków

O tym, że 11 sezon The Walking Dead będzie ostatnim, twórcy poinformowali już w październiku 2019 roku, jednak dopiero na początku kwietnia 2021 poznaliśmy datę jego premiery. Emisja finałowych odcinków rozpocznie się 22 sierpnia 2021 roku. Ostatni sezon The Walking Dead będzie emitowany do 2022 roku i ma łącznie składać się aż z 24 odcinków. W 2023 roku ma zadebiutować spin-off serialu, który będzie osadzony w tym samym uniwersum.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE