The Voice of Poland

i

Autor: Piotr Molecki/East News

The Voice of Poland 24.10.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka

2020-10-24 15:05

Jedenasta edycje The Voice of Poland, która rozpoczęła się we wrześniu, trwa w najlepsze! Uczestnicy przeszli przez etap Przesłuchań w ciemno, a tydzień temu mieli za sobą już pierwsze Bitwy. W tym tygodniu czekają nas kolejne starcia w etapie Bitew, a poziom jest nadal niezwykle wyrównany, dlatego decyzje trenerów coraz trudniejsze.

The Voice of Poland 24.10.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Bitwy to ogromne emocje, ponieważ przed trenerami stają po dwie osoby z danej drużyny, a trener, pod którego były opieką, sam musi podjąć decyzję, kto był lepszy i może pozostać w jego drużynie. W dziewiątej edycji programu po raz pierwszy jeden trener podjął decyzję o wyeliminowaniu dwóch osób podczas wspólnego występu! Czy aż takie emocje czekają nas tym razem?

The Voice of Poland 24.10.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka

W najbliższą sobotę w TVP2 kolejny odcinek The Voice of Poland zostanie wyemitowany o stałej dla tej edycji porze - godzinie 21:00. Online odcinek będzie można zobaczyć po premierze telewizyjnej za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl, natomiast powtórka zostanie wyemitowana następnego dnia w niedzielę 25 października o godzinie 11:35.

Sonda
The Voice of Poland 2020 jury - kto wygra? [GŁOSOWANIE]
Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce