The Voice of Poland 21.09.2019 - dlaczego nie ma odcinka?

2019-09-21 10:00
The Voice of Poland
Autor: fot. Waldemar Kompała / TVP

Widzowie muzycznego show TVP mogą być bardzo mocno zawiedzeni faktem, że w sobotę 21 września stacja nie wyemitowała kolejnych odcinków The Voice of Poland. Jubileuszowa, 10 już, edycja programu rozpoczęła się 7 września i jak dotąd kolejne odcinki emitowane były co tydzień. Tym razem jednak nastąpiła spora zmiana w programie. Wyjaśniamy, co się stało, i kiedy The Voice of Poland wróci na antenę Telewizji Polskiej.

The Voice of Poland 21.09.2019 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy kolejny? W muzycznym show nadal jesteśmy na etapie Przesłuchań w ciemno, w których trenerzy decydują, którzy wokaliści będą mieli szansę na udział w dalszych etapach programu. Przed nami jeszcze dwa tygodnie z tym etapem programu, a zaraz po nim rozpoczną się Bitwy!

The Voice of Poland 21.09.2019 - dlaczego nie ma odcinka?

Tego wieczora w TVP2 o godzinie 20:05 będzie można obejrzeć Roztańczony PGE Narodowy 2019 - kolejną edycję największej dyskoteki w Polsce, która odbędzie się na PGE Narodowym. Na scenie, w rytmie najgorętszych polskich tanecznych hitów, wystąpią m.in.: trenerzy „The Voice Kids” Cleo i Dawid Kwiatkowski oraz Golec uOrkiestra, Michał Wiśniewski, Sławomir, Gromee, Łobuzy, Akcent, Boys, Weekend, Top Girls, Miły Pan, Extazy, Mig, Daj to Głośniej, Exaited, Brave, After Party, Luka Rosi, Dejw, Long & Junior, Defis, Camasutra i News.

The Voice of Poland - kiedy kolejne odcinki?

Kolejny odcinek „The Voice of Poland” zostanie wyemitowany 28 września 2019 o godzinie 20:05. Fani muzycznego show zobaczą wówczas przedostatnie „Przesłuchania w Ciemno” i poznają kolejnych uczestników, którzy będą walczyć o przejście do kolejnego etapu programu - Bitew.

NAJNOWSZE